Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hétbe lépek, és barnás...

36. hétbe lépek, és barnás folyásom van. Szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma reggel kezdődött, de csak enyhe pecsételő.Görcs, fájdalom nincs.Dokim este fogad.
2016. júl. 5. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet a nyákdugó?
2016. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem tágulásos vérzés volt. Aggódtam és bementem a kórházba, megnéztek és azt mondták menjek vissza, ha már egy órája rendszeres 5 perces. Délután 1-2 körül volt ez és hajnalban tényleg mentem vissza de van akinek mindez sokkal gyorsabb.

Amúgy először azt hittem nyákdugó, de folyamatosan volt sima folyás, csak barna. Semmi kocsonyás izé.

2016. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nyákdugó? vagy tágulásos vérzés?

jó hogy elmész orv

2016. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bocs véletlenül elküldtem.


szóval jó hogy elmész orvoshoz, ő tud biztosat mondani

2016. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ.Keményedések vannak, de fájdalom, görcs nincs.Tágulásos vérzésem nem jelentkezett első két gyereknél, így most aggódom egy kicsit mi lehet, de remélem semmi komoly :) Azért jó lenne, ha még 1-2 hetet a pocakban maradna!
2016. júl. 5. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:

írj majd este, nagyon érdekel, hogy mitől lehet!

nekem elsővel tágulás miatt volt kis vérzésem, doki vizsgálata után meg barnáztam mert mindig próbált tágítani :S

most nem ahhoz a dokihoz járok, remélem nem lesz ilyen :)

2016. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek!Estére, mire az időpontom volt, arra szinte kitisztult a folyásom, már barna helyett csak sötétebb sárga lett, mára meg teljesen normális színű.Az orvos azt mondta, hogy a méhszáj zárt, valószínű megerőltetéstől, rossz mozdulattól megpattanhatott egy hajszálér, és mivel ilyenkor nagyon vérbő a méhszáj, onnan eredő kis vérzés volt, csak ugye én már a megalvadt vért láttam barna folyásként.Úgyhogy egyelőre babóca még marad, de nem is bánom :)
2016. júl. 6. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!