Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hcg teszt megbízható?

Hcg teszt megbízható?

Figyelt kérdés
Egy hete teszteltem pozitívat majd azóta minden nap xepil teszttel. Egyre erősebb pozitív lett viszont ma reggel mintha kicsit halványabb lenne de nem vagyok benne biztos. Tegnap nagyon sarga pisibol teszteltem ma reggel pedig halvany sargabol. Lehet hogy nem volt eleg koncentralt? Beta hcg vasarnap ejszaka 415 volt kedd reggel pedig 560

2016. júl. 13. 16:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

[link]

Szóval az utolsó előtti az a tegnapi az utolsó meg a mai. A tegnapi sarga pisi volt a mai világos

2016. júl. 13. 16:24
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy ez így is úgy is egyértelmű pozitív! Örülj neki :)
2016. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Felesleges ezzel idegesítened magad, kicsit többet iszol este és már hígabb reggel a pisi, sőt a hcg szint is ingadozik, én is teszteltem minden nap, de ezek tudatában, (csak nem tudtam elhinni, hogy baba van:), plusz berendeltem ebay-ről egy rakat tesztet olcsón :D ), és bizony volt, hogy fele olyan halvány volt, mint azelőtti nap, de nem érdekelt, tudtam, hogy mknden oké, azóta 25 hetes. Semmi baj nincs a tesztjeiddel, de ne alapozz rájuk semmit :)

És gratula.

2016. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is minden nap teszteltem, mert nem akartam elhinni, hogy összejött és semmi jelentősége nincs annak ha halványabb. Nekem is volt, hogy halványabb lett a tesztem és már 14 hetes vagyok. ;)
2016. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én megutáltam ezt a tesztet :) direkt úgy akartam, hogy egy héten keresztül tesztelek, hogy lássam mennyire erősödik. Utolsó halványabb lett, mint az előző nap... Tökre beparáztam, persze egyből bejelentkeztem dokihoz, persze szerencsére nem volt baj, úgyhogy iszonyatosan számít hogy mennyit ittál este, éjszaka voltál-e kint pisilni, stbstb... Ne foglalkozz több teszttel, magadat kíméled meg, ha többet nem tesztelsz, ezek egyértelműen pozitívak, gratulálok!!! :)
2016. júl. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm most kicsit megnyugodtam :)
2016. júl. 14. 01:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idos terhesseg lehet? Nekem anno 5 hetesen 2800 volt a hcg m. Masnapra 4300 lett. Ennel joval magyobbat kellene nonie a hcg szintnek.
2016. júl. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jajj elkuldte. Na szoval 2 naponta duplazodik. Neke mar joval 1000 felett kellene lennie.
2016. júl. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást... az orvos szerint teljesen normális. Amígy én úgy tudom a 72 orás diplázódás bőven belefér
2016. júl. 14. 10:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Így van. 3 naponta duplázódás teljesen jó, a te két vérvételed közt nem sokkal több, mint 24 óra telt el, így semmi gond vele. Nameg mondták volna, ha gond lenne, de nem kell aggódni. 1500as érték felett pedig már a petezsák is látszik uh-n dokim szerint :) Egyébként nem előírás, hogy 1000 felett kell lennie az értéknek, nem tudom, honnan jött ez
2016. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!