Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Parom nem akarja a babat mit...

Parom nem akarja a babat mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 eve vagyunk egyutt parommal rengeteg veszekedessel indult ez a kapcsolat es egy ev utan ugy dontottunk szetvalnak utjaink de rajottunk hogy megsem megy kulon ezert mikor kibekultunk minden szep es jovolt elterveztunk mindent, uj lappal inditunk,es most az a helyzet hogy 6 hetes terhes vagyok de minden kezdodik elolrol rengeteg a vita. Nyiltan kozolte hogy nem szeretne a babat mert nincs ra felkeszulve mert allitasa szerint magat sem tudja eltartani bar ez nem igaz! Mondta hogy fel elkotelezni magat mert ugy erzi nem elte meg teljesen ki magat es hat o az a bulizos tipusnak mondhato. Nagyon elvagyok keseredve minden nap sirok nem tudom mit tegyek probaltam vele szepen normalisan leulni megbeszelni a dolgokat de ram se figyel inkabb a tvt nezi vagy elmegy a barataihoz. Azt mondja nem tudja mit szeretne. En viszont szeretnem megtartani a babat,volt mar egy terhesseg megszakitasom ezelott 3 evvel,de mielott felre ertes tortenne tanultam az esetbol es most fogamzasgatlo tabletta mellett estem teherbe. Nem tudom mihez kezdjek minden napom szornyen telik. Mit tanacsoltok?
2016. júl. 23. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

mond azt neki, hogy neked jobban tetszik, a nem kiélt természete, mert utána már besavanyodna.

Amíg fejben fiatal valaki, minden helyzetben tudja jól érezni magát.

2016. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatos módon a megoldás az,hogy szakítottok és egyedülálló anya leszel.Ő fizeti a gyerektartást.Mert ha elveteted,akkor őt fogod megutálni,ez mindig előttetek lesz,beárnyékolja a kapcsolatot,ha pedig rákényszeríted,ő fog meggyűlölni,félrejárni.Te ismered(ha 2 év elég egyáltalán hozzá),talán hátha meggondolja magát,ha megszületik,de kétlem.Sajnálom!
2016. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem apa típus. Talán soha nem is lesz az. Vagy vállalod a gyereket egyedül, vagy megint abortusz. Mondjuk nem értelek, hogy miért nem beszéltétek meg ezt. Mindenki azt mondja, hogy foggátló, meg gumi,meg miegymás mellett eset teherbe. Csak az a gáz az egészben, hogy a sok kaparás miatt, ha nem lehetsz majd terhes, kit fogsz hibáztatni?
2016. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
En megtartanam. Ferfiak jonnek mennek.
2016. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtartod a gyereket akkor úgyis elhagy, egyedül maradsz a gyerekkel, ha nem tartod meg akkor egy ilyen szar emberrel éled tovább az életed... döntsd el melyik jobb neked.
2016. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mikor uj lappal nyittunk megvolt beszelve hogy mind a ketten szeretnenk a babat. Ebben az idoben nem is szedtem a fogamzasgatlo tablettat. Ezert nem is ertem a mostani hozza allasat mert nem hittem hogy meggondolja magat. A masik dolog hogy tud normalis is lenni de aztan megint eljon belolle ez a flegmasag meg hogy "en nem akarom a gyereket". Nem lehet hogy csak fel az apasagtol?
2016. júl. 23. 19:26
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos megmagyarazod magadnak, de o egy megbizhatatlan ember szerintem. Akkor tartsd meg a babat, ha egyedul is vallalod.

En nem hiszem, hogy megtartanam, de ha megis ugy dontenek az tuti, hogy egyik esetben sem maradnek ilyen emberrel.

Volt ilyen kapcsolatom, voltam terhes is, amit nem tarthattam meg es tudom milyen normalis ferfi mellett gyerekeket nevelni. Nehez, de orom!

2016. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Igaza van a 4. válaszolónak, férfiak jönnek mennek, de a baba a Tied marad örökké. Ha meg volt már abortuszod tudod milyen rossz az. Én megtartanám a helyedben akkor is ha egyedül kéne felnevelnem, mert az enyém. Nem könnyű, de egy kicsi élet. Ha az apja nem akarja akkor meg így járt. Lehet csak fél, aztán majd megembereli magát ha tudatosul benne hogy apa lesz. Sok férfi be van parázva az elején. Kitartást Neked :(
2016. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy,saccolom,hogy olyan 23-25 körül.

Ha meg akarod tartani,akkor Isten ments hogy lebeszéljelek,de nem lesz könnyű dolgod.

2016. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Ezek szetint mégsem fogamzásgátló mellett lettél terhes, hanem tervezett baba. Ha ezek után gondolta meg magát, akkor tényleg komolytalan, és mindenképpen dobnám-akkor is, ha elhagyna és mégis előbújna belőle az apaság hónapok múlva... ha egyedül tudod vállalni, tartsd meg-mert hát te is tervezted..
2016. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!