Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Parom nem akarja a babat mit...

Parom nem akarja a babat mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 eve vagyunk egyutt parommal rengeteg veszekedessel indult ez a kapcsolat es egy ev utan ugy dontottunk szetvalnak utjaink de rajottunk hogy megsem megy kulon ezert mikor kibekultunk minden szep es jovolt elterveztunk mindent, uj lappal inditunk,es most az a helyzet hogy 6 hetes terhes vagyok de minden kezdodik elolrol rengeteg a vita. Nyiltan kozolte hogy nem szeretne a babat mert nincs ra felkeszulve mert allitasa szerint magat sem tudja eltartani bar ez nem igaz! Mondta hogy fel elkotelezni magat mert ugy erzi nem elte meg teljesen ki magat es hat o az a bulizos tipusnak mondhato. Nagyon elvagyok keseredve minden nap sirok nem tudom mit tegyek probaltam vele szepen normalisan leulni megbeszelni a dolgokat de ram se figyel inkabb a tvt nezi vagy elmegy a barataihoz. Azt mondja nem tudja mit szeretne. En viszont szeretnem megtartani a babat,volt mar egy terhesseg megszakitasom ezelott 3 evvel,de mielott felre ertes tortenne tanultam az esetbol es most fogamzasgatlo tabletta mellett estem teherbe. Nem tudom mihez kezdjek minden napom szornyen telik. Mit tanacsoltok?
2016. júl. 23. 18:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Te is ugyanolyan komolytalan vagy mint a párod. Nem szoktam ilyet mondani, de ne tarts meg ezt a babát.
2016. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
16%
Én tabletta mellett nem tartanám meg.
2016. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Ne engedd elvetetni,ha akarja ha nem márpedig a gyerek után tartásdíjat kell majd fizetnie ha elhagy ez alól nincsen kivétel.Ha ilyen a természete jobb is ha kilép még időben a kapcsolatból.Ha nem tudod egyedül nevelni netán akkor ne feledd sokan örülnének egy tündérkének (örökbeadás)ezzel meghagyod az életét és a magadét is.
2016. júl. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23%
Tablettától semmi baja nem lesz!!!!
2016. júl. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ugy dontottem nem vetetem el,es varok majd lesz ahogy lennie kell ha velem akar maradni akkor velem marad ha nem akkor mehet a fenebe. A csaladom mindenben nellettem all es tamogatnak ami nagy segitseg szamomra
2016. júl. 24. 09:27
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem, most gyógyszer mellett lettél terhes, vagy terveztétek. Össze vissza beszélsz, szerintem ugyanolyan komolytalan vagy, mint a párod.

Meggyőződésem, hogy annak nem való még gyerek, aki csak azért szül, mert "babázni szeretne", de sem a személyi, sem a tárgyi feltételek nincsenek meg a gyerekvállaláshoz. Nálatok nyilván egyik sincs meg, mert apuka fityiszt mutatott, te meg a családod támogatásától függesz.

2016. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
11-es válaszadóval kell egyetértenem.Most akkor szedtél gyógyszert ,vagy nem ?Neked van lakásod ,vagy legalább albérleted?Egy aránylag jól fizető állásod?Hány éves vagy?Ezek ismerete nélkül nehéz véleményt mondani.A családod támogatása azt jelenti ,hogy az ő kontójukra szülsz?Az sem legjobb megoldás.Jól gondold meg ,még benne vagy az időben.
2016. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nyilván nem szedte a kérdező a gyógyszert, a kérdésben csak azért írta hogy igen hogy ne támadjon minden válaszoló neki. Később bevallotta hogy nem szedte és (szerintem) nem is volt tervezett baba, de ez mellékes a lényeg hogy így vagy úgy már terhes.

Vagy egyedülálló anya leszel vagy még egy abortusz.

És egy tanács: sz*r kapcsolatban ezentúl inkább védekezz. Egyszer mindenki hibázhat de kétszer vagy többször elkövetni ugyanazt a hibát már elég gáz...

2016. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!