Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás, szex után 29...

Barna folyás, szex után 29 hetesen?

Figyelt kérdés

Hello,


Ma reggel voltunk együtt voltunk a párommal viszont meg kellett szakitani az egyutt letet mert elkezdett égni a huvelyem. Ezutan vettem eszre, hogy mindezt egy barna váladék is kisérte. Nem sok, de egy 20 percig biztos eltartott mire az osszes valadek tavozott.

Orvoshoz nem mentem vele. Mennem kellene ? Haskemenyedesem is egyre surubben van. 29 hetes vagyok.


2016. júl. 24. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Miért szexeltek? :( Haskeményedés, barnázás nem játék, menj orvoshoz!
2016. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Ez gonorrhea. Gratulálok!
2016. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz. velem is ez volt 16 hetesen, és nekem csak egy kis méhszájseb volt, de lehet komoly dolog is pl méhlepény leválás.
2016. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen mindenképp nézesd meg a dokival minél előbb!
2016. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

Hiába pontozzátok le az elsőt, igaza van.

De hát érthető, meg akarod tartani a férjed, a gyerek másodlagos... :(

2016. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Wtf? Honnan tudhattam vna, hogy barna folyasom lesz szex utan ha eddig nem volt? Ma volt a legelso alkalom, hogy ilyesmi tortent.... Vagy ti alapbol nem szexeltek mar a 7.honapban vagy mi?
2016. júl. 24. 18:09
 7/16 A kérdező kommentje:
De olyan tipikus egyebkent nem is ertem h minek teszek fel agyatlan magyar barmoknal kerdest -.- ha csak a rosszindulat sugarzik egyesekbol. Ezt ertem a minek szexeltek komizosra a gonorrheasra meg a meg akarod tartani a ferjedre. 😀😀 lehet h te magadbol indulsz ki mert csak igy tarthatnad meg, nemtudom. Mindenesetre, nalunk mas a helyzet. Nyilvan ha elofordult vna tobbszor ez szex utan akkor mi sem dugnank.
2016. júl. 24. 18:12
 8/16 anonim ***** válasza:
10%

Nem, nem szexeltünk már a hatodikban sem, pont ezért, amire te is panaszkodsz, a keményedés miatt. És túléltük, képzeld, már 20 éve...

Nem hiszem el, hogy egyre gyakoribb keményedés mellett nem tudod azt mondani, kibírod szex nélkül.

2016. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne törődj a sok válaszolóval.

Nem te vagy az első, aki nemi életet mer élni terhesen. :)


Szerintem nincs nagy gond, de azért mindenképpen menj és nézesd meg magad dokival, mert az a biztos.

2016. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Nincs ezzel semmi baj h sexelsz. Nekem is csak lepeny levalas volt. De ez elenyeszo a sok valaszolo szerint. Mert ez elore le van irva....
2016. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!