Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás, szex után 29...

Barna folyás, szex után 29 hetesen?

Figyelt kérdés

Hello,


Ma reggel voltunk együtt voltunk a párommal viszont meg kellett szakitani az egyutt letet mert elkezdett égni a huvelyem. Ezutan vettem eszre, hogy mindezt egy barna váladék is kisérte. Nem sok, de egy 20 percig biztos eltartott mire az osszes valadek tavozott.

Orvoshoz nem mentem vele. Mennem kellene ? Haskemenyedesem is egyre surubben van. 29 hetes vagyok.


2016. júl. 24. 16:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Semmilyen konyvben nincsen leirva az, hogy hadkemenyedes mellett nem lehet nemi életet élni.

Csak az, hogy mi indokolja (méhösszehúzódás) de arrol egy árva szot sem irnak, hogy orvoshoz kellene menni vele v pedig, hogy ne lehetne szexelni. 2 kulonbozo konyvem van, mindkettot bújom. Mi sem fogunk most addig szexelni ameddig orvos nem látott. Majd jovoheten hetfon megyek vissza, akkor mondani fogom neki minden panaszomat.

2016. júl. 25. 08:19
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én 35 hetesen véreztem be, mert megerőltettem magam. Felhívtam az orvosomat AZONNAL, és irány a kórház. Ő annyit mondott, hogy telefonon nem tud kezelni, be kell menni. Néztek CTG-t, lepényáramlásos UH-ot is, elvileg minden rendben volt. Bent tartottak vele 3 napig. A lányom kiírás előtti napon született, mindössze 2490 g-mal..Pedig vigyáztam magamra, a létező összes téren. Szóval nem a szexeléssel van baj, hanem a barna váladékkal. Ha barna, az vér, ezt is nőgyógyász mondta. Főleg hogy eltartott 20 percig. Én a helyedben semmiképp nem várnám meg a jövő hetet, ez nem játék...
2016. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A mai napig gyanítom, hogy mivel mélyen fekvő volt a lepény, valami megsérülhetett, és utána nem táplálta úgy..Doki!!!!
2016. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Elejétől fogva nem szexeltünk (úgy értem, behatolás nem történt)és él-hal értem is, meg a gyerekéért is.
2016. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Van itt par birka aki a tapasztalt anyakat lepontozza. Kivanom ez legyen a legnagyobb boldogsaga az eletben....
2016. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi újság Veletek kérdező? Minden oké a babával?
2016. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!