Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mar harmadszor van huvely...

Mar harmadszor van huvely gombam, es ma a doki megijesztett, hogy koraszulest is okozhat. Kikezeljuk es ra egy hetre megint visszajon. Mar teljesen ki vagyok. Igye nem biztos, hogy koran fogok szulni? 18 hetes km

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Amit tudsz, kerülj el. Strand pl.

Vizes bugyiban ne maradj. Kezelje a párod is magát. Csak pamut fehérneműt viselj!

2016. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Használsz valamit, ami támogatja a hüvelyflórát? Vitagyn C-t pl. de más hasonló termékek is vannak.
2016. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Étrendváltozás is segíthet, kerüld a cukrot. Jó táptalaj a gombának, ahogy a nedvesség is. Arra használj egy kis hintőport. Mindkettőt a nőgyógyászom javasolta.
2016. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
3-as vagyok. Nézess egy vércukrot, ne várd meg a kötelezőt. A magasabb vércukorszint is hajlamosít a gombára.
2016. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Megint 3-as. Férfiaknál gyakran nem okoz tüneteket, de ettől még jelen lehet, és már kész is a ping_pong fertőzés. A férjed is kezelje magát, akkor is, ha nem érez semmit.
2016. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A ferjemnek is irt gyogyszert,pedig nem is elunk nemi eletet,pont e miatt. Nagyon vigyazok,hogy tenyleg vizbe se megyek vitamint is szedek. Nagyon aggodom a koraszules miatt . Remenykedem,hogy minden rendben lesz. Koszi a valaszokat.
2016. aug. 3. 12:07
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Koraszülés miatt azért ne parázz túlzottan. 5 gyereket szültem, cukorbetegként nagyon sokat szenvedtem a gombával, és nem lett egyik sem koraszülött.

Kezelgesd a fenti tippek segítségével, rendbe fogsz jönni.

2016. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Koszi szepen.
2016. aug. 3. 12:20
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a paraszt, aki ide jár lepontozni? Ma egy csomó kérdésnél ez megy.
2016. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A Vitagyn C az egy hüvelykrém, nem vitamin, ha esetleg félreérthető voltam. Kicsit megtévesztő a neve. :) De több más márkájú hüvelyekrém kapható, én ezt ismerem, ezt ajánlotta az orvosom terhesen.


Off: reméljük a lepontozónak ez a legnagyobb öröme az életben. 😉


#2 voltam

2016. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!