Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt másnak is terhesen...

Volt másnak is terhesen condylomája?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok és most vette észre az orvos, pedig már egy ideje együtt se voltunk a párommal mert veszélyeztetett vagyok, nem tudom miért lett. De azt mondta az orvos, hogy ha nem múlik el a Condyline ecsetelőtől akkor nem szülhetek természetes úton, nagyon megijedtem.

2016. szept. 8. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Hàt ha 30 hetes vagy akkor 16 hónapon belül azért csak együtt voltatok ;-)

16 hónapig is teljesen tünetmentes maradhat a betegség és pont egy immungyengébb időszakban fellàngol. Ilyen ugye a terhesség is. Az a baj hogyha a szemölcs vagy kinövés az ecstelés hatàsàra el is múlik attól még a betegség maradhat a szövetekben. A szülést emiatt nem igen értem, de a doki csak tudja.


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2016. szept. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
A condyline-t lehet terhesség alatt alkalmazni? Szerintem készülj fel a császárra is, nemcsak a szemölcs miatt, hanem manapság szinte mindenki császárral szül, a legkisebb gondnál is megcsinálják.
2016. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Hàt kedves utolsó ez elég szomorú, plàne a hozzààllàs...
2016. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!