Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok a babát, ha...

Megtartanátok a babát, ha csak a párotok szeretné?

Figyelt kérdés
Már van egy lányom és nem szeretném mégegyszer átélni a kisbabákkal járó macerákat (fürdetés, éjszaka nem alvás stb). Párom szeretné a babát mindent megvenne a születésére. Azt mondja, ha elvetetem a kicsit többé nem ál velem szóba. Ti mit tennétek?
2016. szept. 26. 22:29
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
27%
Milyen igazad van, 19. Tartsa csak meg. Csinálja végig utalattal és gyűlölettel a terhesseget, okolja majd a gyereket mindenért. Szülés után ne is csodálkozzon, ha depresszióba esik -ha volt olyan szerencsés, hogy terhesen még nem sikerült neki. Klassz kis gyermekbantalmazas, elhanyagolás, bármi lehet belőle. Idióta vagy.
2016. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
52%

Nem akarom, nem akarom, nem akarom...

Talan vedekezni kellene, felnott, csalados anyak!

2016. szept. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
43%
Megtartanám. Ha amúgy is szerettetek volna csak mondjuk 1-2 év múlva. Az az egy-két év semmi. Plusz semmi garancia rá, hogy 2-3 évesen a kislányod át fogja aludni az éjszakákat. Gyorsan túl leszel a nemalvós korszakon, aztán előttetek az élet. Fogd fel pozitívan. 1-2 év még nehéz lesz, aztán meg sokkal sokkal könnyebb. Amellett pedig tény, hogy annak a kisbabának apukája is van, akinek van beleszólási joga, hogy megtartsátok-e vagy nem. Mindenképpen tartások meg!!!!
2016. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
39%
Kicsit az az érzésem a Kérdező leírásából, hogy a 9 hónapos kislány nem a jelenlegi párjától van. Rosszul gondolom?
2016. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
26%

Nem értem azokat a válaszokat, ahol azt írják, védekezni kellett volna. Tényleg? Mintha a kérdező nem tudná, de most már megfogant a baba, lecseszni baromi hasznos válasz ám...


Kérdező, ha ennyire nem akarod azt a babát, ne tarts meg. Igen, meghagyod az életét, és lehet, hogy meg is keseríted, mert lesz egy kialvatlan, fáradt, és frusztrált anyja. Nem, nem ez a jó neki!!


Hallgass a szívedre!

2016. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
28%
Ha tudna, akkor vedekezett volna. Am lehet, hogy tudja, de azt gondolja, a megszakitas vedekezes. Nem reagal.
2016. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
44%
Én sem állnék többet ilyen nővel szóba. Sőt, még a mostani kislányt is elperelném tőled. Gusztustalan, hogy kényeskedésből, lustaságból megölnéd a saját gyerekedet. Bezzeg a lábadat nem voltál lusta védekezés nélkül széttenni.
2016. szept. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként a férjed (is) bizonyíték rá, hogy sok férfiban több anyai ösztön, empátia van, mint sok nőben. Vagy inkább nőstényben. Aki nem szereti a saját gyerekét, arra nehéz mást mondani.
2016. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
55%
Kedves 21. !19 es vagyok.... En vagyok az idióta mert igy gondolkodom????!!!!! Szerintem pont fordítva, csak te meg plusz jósnő is lehetsz mert mar előre tudod hogy mi lenne.... Te biztatatsz egy anyát arról hogy ölje meg a gyereket??? Egy gyereket aki semmiről sem tehet....😞 Nézz magadba!!!
2016. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
20%

Drága utolsó!


Nem biztattam egy anyát se gyermekgyilkossagra. Vagy olyan idióta, elvakult abortuszellenes pitsa vagy, aki az abortuszt annak hiszi? Gratulálok.

Nem látok a jövőbe, de nem is kell ahhoz, hogy egy nem várt és nem kívánt terhessegbol született gyerek jövőjét el lehessen képzelni

2016. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!