Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok a babát, ha...

Megtartanátok a babát, ha csak a párotok szeretné?

Figyelt kérdés
Már van egy lányom és nem szeretném mégegyszer átélni a kisbabákkal járó macerákat (fürdetés, éjszaka nem alvás stb). Párom szeretné a babát mindent megvenne a születésére. Azt mondja, ha elvetetem a kicsit többé nem ál velem szóba. Ti mit tennétek?
2016. szept. 26. 22:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
57%

21-es, az elmebetegségeddel keress fel egy jó szakembert! Sok sikert hozzá!

Gyűlölni fogja a gyerekét, meg gyermekbántalmazás és egyéb marhaságok.. ha ez lenne belőle, akkor gyerek nélkül is nagy gondok vannak a fejében.

Osztom azt a véleményt hogy szégyellje magát, a kezdeti nehézségek miatt megölni egy gyereket aki a párjától van.. undorító!

2016. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
32%

Én 3,5 éve nem aludtam át egyetlen egy éjszakát sem, általában 6kor kelek de van amikor korábban. Lehet napi 5 óra alvással is élni, csak meg kell szokni.

Itt az a lényeg, mit akartok. Mert megtartani egy babát akire aztán egész életedben fújni fogsz meg szeretet nélkül nevelni, annak semmi értelme. De elvetetni csak a saját kényelmed miatt az megint nem helyes.

Tény, a kistesó nagyon jó dolog. Az is tény, hogy az első év keményebb lesz mint azt gondolnád, mert már eleve ott a nagyobb aki után ugrálni kell.

Viszont ilyen kis korkülönbséggel hamar összenőnek és csupa boldogság látni őket együtt.

De ha megtartod akkor teljes szívvel vállalnod kell, minden áldozattal együtt, hogy egy egészséges lelkű gyerek legyen belőle.

Nekünk kettő van és nem tervezünk harmadikat, de ha becsúszna (spirál mellett esélytelen) akkor is megtartanám akármekkora áldozattal jár, gondolkozás nélkül.

2016. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
38%
Hát ha én lennék a férjed, és elmennél abortuszra mire hazaérnél se engem se a mostani gyereket nem találnád a házba. nekem nem kell egy gyilkos, a gyerekmnek meg nem akarok olyat aki a saját lustasága miatt ölte meg a testvérét. Érdekes, szex helyett nem lett volna jobb aludni? Ha szexelni van időd akkor aludni is...
2016. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
24%
Erdekes elképzelés, utolsó. Ugye tudod, hogy a kérdező abban a pillanatban feljelentést tehet a párja ellen kiskorú tartózkodásigényének önkényes megváltoztatása Miatt? És azt it tudod ugye, hogy a rendőrség haza viszi a gyereket, apuka ellen még kerhet tavoltartasi végzést anyuka? Meg azt is, hogy onnantól a pasinak esélye se lesz rá, hogy a gyereket nála helyezzék el?
2016. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
11%
Minden csak jó ügyvéd és pénz kérdése:-) Ha már akkor elindítja a férfi, mikor a nő bejelenti az abortuszt, addigra pont megjön az ideiglenes elhelyezési határozat...
2016. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
47%

Gyeden lévő anyukától a világ legjobb ügyvédjével se szeded el a gyereket.

Nincs az a bíróság (Mo.-n), ami azt ítélné hogy jobb helyen van a 9 hónapos a bölcsiben (gyedet ugyan nem igényelsz, míg az anya le nem mondja), mint az otthon lévő anyja mellett.

2016. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom mit vered magad ennél a kérdésnél is,57%-os,de nekem elég egyértelmű volt az első sorból,hogy a kislány nem a jelenlegi párjától van,így semmi köze a gyerekhez,nem viheti/veheti el sehogy sem.
2016. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
37%

Ha nem a jelenlegi párjától van a lánya, akkor még nagyobb sz.a.r.h.á.z.i, mert azt elvárja hogy egy idegen gyerekét felnevelje a párja, a közöset meg elvetetné, mert lusta mint a dög!

Nem akarja átélni a gyerekkel járó macerákat? Akkor az elsőt se kellett volna átélnie, inkább vett volna egy csivavát az való az ilyen nőnek!

2016. szept. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
6%
Vagy inkább attól fel, utolsó, hogy ha az első gyerek apja lelepett, a második is le fog és akkor ott marad két gyerekkel egyedül,
2016. szept. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!