Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség jele? Féléve...

Lehet terhesség jele? Féléve hogy abba hagytam fogamzásgátlot mert párommal babát szeretnék de most ebbe honapba kellet volna meg jonnie 25 diken 2 napja kesik

Figyelt kérdés
Es nem erzem hogy meg akarna jonni nem gorcsolok mint szoktam mi elott meg jonne. Ma 26 dikanel kezdet fajni fejem meg hanyingerem volt meg szedultem es nagyon fáradt voltam de aludni nem birtam egyszer hideg razzot ki utana meg melegem volt napokban volt hogy fajd derkam szedules ülve vagy fekve is .Párommal volt hogy az egyik nap el mentünk az étterembe es egy szagtol olyan rosszul lettem de csak is en ereztem meg neha egyre tobbet huzzodnak melleim meg is vannak duzzadva. Mikor teszteljek varjak meg hatha meg johet vagy meg teszt nem mutatja ki es meg is az vagyok

2016. szept. 26. 23:32
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
0%

Nem várt menzesz utan tesztelj egy hettel,akkor mutatja ki a hcg hormont a szervezetedben,persze ha osszejott a baba. Mindenesetre szoritok,hogy összejöjjön.

(32 hetes kismama)

2016. szept. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Koszonom. Remelem hogy ossze jott akkor varok meg tesztelesel . :)
2016. szept. 27. 00:31
 3/32 anonim ***** válasza:
Ha már késik a menzeszed, akkor lehet tesztelni. Persze, lehetséges a terhesség, a késés annak (is) a jele, de lehet más oka is.
2016. szept. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan tesztelhetsz.
2016. szept. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
A szagerzekenyseg es derekfajas tipikus tinetnek számít, de a hidegrázás inkabb betegsége. Habar minden szervezet más igy lehetseges. Én is nemvartkor mar tesztelnek a helyedben. De én többfélét is beszereztem egybol tesztet. Első kapásból hibas volt. A második olyan halvány volt h alig láttam, bár du-n meg erősebb lett csak vékony, de másnap tutira mentem. 1 predictor early, egy x-epil és facelle mártogatós. Mind szépen mutatták. Ma már 29hkm vagyok!
2016. szept. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan tesztelhetsz. Ha terhes vagy, már kimutatja.
2016. szept. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelhetsz, nem kell még 1 hetet várni.
2016. szept. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Akkor holnap tetsztelek ma veszek akkor teszt izugolok mert meg mindig semmmi jele mensznek egy kicsit fajdogalt de nem olyan erosen meg ugy erzem mintha hoemelkedesem lenne.
2016. szept. 27. 10:17
 9/32 A kérdező kommentje:
Csináltam teszt reggel es nem tudom hogy kepzelem hogy halvanywn ott van csík vagy nincsen ott. De meg mindig semmi jele menszesznek es 4 napja késik.
2016. szept. 28. 12:34
 10/32 anonim ***** válasza:
Képet tegyél fel, muti!
2016. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!