Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség jele? Féléve...

Lehet terhesség jele? Féléve hogy abba hagytam fogamzásgátlot mert párommal babát szeretnék de most ebbe honapba kellet volna meg jonnie 25 diken 2 napja kesik

Figyelt kérdés
Es nem erzem hogy meg akarna jonni nem gorcsolok mint szoktam mi elott meg jonne. Ma 26 dikanel kezdet fajni fejem meg hanyingerem volt meg szedultem es nagyon fáradt voltam de aludni nem birtam egyszer hideg razzot ki utana meg melegem volt napokban volt hogy fajd derkam szedules ülve vagy fekve is .Párommal volt hogy az egyik nap el mentünk az étterembe es egy szagtol olyan rosszul lettem de csak is en ereztem meg neha egyre tobbet huzzodnak melleim meg is vannak duzzadva. Mikor teszteljek varjak meg hatha meg johet vagy meg teszt nem mutatja ki es meg is az vagyok

2016. szept. 26. 23:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Na megnéztem! Nem akarlak hitegetni, de mintha látnék rajta valamit! De tényleg nagyon homályos! Ha lesz lehetőséged majd másik képet csinálni, próbáld meg újra lefotózni!
2016. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
2016. szept. 28. 22:56
 23/32 anonim ***** válasza:

Megint én, aki eddig is írtam! :D

Szerintem pozitív, de valamelyik reggel mindenképpen próbáld meg megismételni a tesztet! :) Drukkolok! :) És ha van kedved írd meg az eredményt! :)

2016. szept. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem hitegetnelek mivel én nem látok rajta halvány második csíkot de élőben ha látod az más. Az enyémet a csoportokba fel se tettem m annyira nem latszodott fotón. Du már sötétebb volt, de az meg ugye érvénytelen ha úgy vesszük. Emiatt másnap teszteltem újra,ill két nap múlva reggel. Azokon már rendesen látszódott h baba van.

Drukkolok!

Üdv

30hkm

2016. szept. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Szia majd holnap csinálok még egy teszt. Majd írok mi lett az eredmény. :)
2016. szept. 29. 10:49
 26/32 anonim ***** válasza:
Szia! Na csináltál tesztet? :)
2016. szept. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Szia igen csinaltam de hibas volt teszt ma vehetek ujat mert semmijen csíkot nem mutatott ki teszt.
2016. szept. 30. 09:51
 28/32 anonim ***** válasza:

Óóó! Sajnálom!

És akkor gondolom még azóta sem jött meg?!

Tünetek esetleg nincsenek?

Drukkolok! :)

2016. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Nem jott meg.

Tegnap fajták melleim szedultem hanyingerem volt egésznap

2016. szept. 30. 10:29
 30/32 A kérdező kommentje:
Meg aludni birtam volna meg azt hittem hogy össze esek.
2016. szept. 30. 10:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!