Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség jele? Féléve...

Lehet terhesség jele? Féléve hogy abba hagytam fogamzásgátlot mert párommal babát szeretnék de most ebbe honapba kellet volna meg jonnie 25 diken 2 napja kesik

Figyelt kérdés
Es nem erzem hogy meg akarna jonni nem gorcsolok mint szoktam mi elott meg jonne. Ma 26 dikanel kezdet fajni fejem meg hanyingerem volt meg szedultem es nagyon fáradt voltam de aludni nem birtam egyszer hideg razzot ki utana meg melegem volt napokban volt hogy fajd derkam szedules ülve vagy fekve is .Párommal volt hogy az egyik nap el mentünk az étterembe es egy szagtol olyan rosszul lettem de csak is en ereztem meg neha egyre tobbet huzzodnak melleim meg is vannak duzzadva. Mikor teszteljek varjak meg hatha meg johet vagy meg teszt nem mutatja ki es meg is az vagyok

2016. szept. 26. 23:32
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi újság? Vettél tesztet? Eredmény?
2016. okt. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
A zöldön látszott valami, az x-epilen én nem láttam viszont. De nekem is így volt, az x-epil nem olyan érzékeny, mint az R betűs drogériában vehető facelle. Az nekem még mensi kimaradás előtt 2 nappal is mutatta! Azt tudom javasolni :)
2016. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!