Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 L vagyok. CSináltam tesztet...

0611 kérdése:

16 L vagyok. CSináltam tesztet terhes vagyok, már 8- hetes Meg szeretném tartani. Szülő nélkül el lehet menni, dokihoz? Értesiteni kell a dokinak a szülőt?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 14:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Fiatalkorú vagy.Így még korlátozottan cselekvő képes.Elmehetsz dokihoz egyedül,nem fog értesíteni senkit,de én nem titkolóznék a szülők előtt.Miből nevelnéd fel egyedül,segítség nélkül?
2016. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akarsz szólni a szüleidnek? Mi lesz a babával, ha megszületik? Hol fog élni? Ki fog neki pelenkát venni?


Én igaz csak vizsgálatra mentem 18 éves korom alatt de én úgy emlékszem egyedül nem mehettem..

2016. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
55%

Az rendben van, hogy meg szeretnéd tartani, de hogyan kívánod felnevelni a gyereket szülői segítség nélkül?

Én nem csak azon borulnék ki, ha a 16 éves lányom bejelentené, hogy terhes, de azon még jobban, ha falhoz szorít, és sunyi módon, akkor jelenti be, amikor már késő...

Nem kellene megtisztelni a szüleidet, hogy eléjük állsz és elmondod, hogy mi a helyzet?

Sajnos kiskorúnak a 18. hétig engedélyzett az abortusz. Szóval, ebbe nem igazán lenne beleszólásod, ha úgy adódna, küldhetnek még 4 hónaposan is sajnos abortuszra és az nem műtét altatásban, hanem meg kell szülnöd. Gondold át ezt a dolgot alaposan!

2016. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

A szüleid előbb utóbb ugyis megtudják,hiszen egy idő után látszani fog a hasadon,hogy babát vársz:)

Szóval szerintem minél előbb mond el nekik:)

Azt hogy elmehetsz-e egyedül orvoshoz,nem tudom,bár szerintem nem

2016. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

1. Nögyógyászhoz mehetsz szülö nélkül.


2. A 4. hülyeséget ír, mert egyrészt a 18 hét körül is ugyanúgy történik az abortusz mint korábban, másrészt a szülö nem kényszerítheti rá a gyerekét, ha az nem akarja.


3. Ennek ellenére nem ártana, ha átgondolnád, hogy miböl fogsz megélni a gyerekkel együtt, mert gondolom, saja´t jövedelmed még nincs.

2016. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Tény,hogy nem kényszeríthetik a szülők abortuszra,de nem is kötelesek eltartani a poronttyal együtt.
2016. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
57%
5ös te beszélsz hülyeséget. 12 hetes kor után meg kell szülni, mert akkor már nem kivitelezhető a két fázisú abortusz
2016. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Na,és honnan sikerült.kitalálnod,hogy már 8hetes terhes vagy??

Voltál orvosnál??

2016. okt. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Olvastam hogy az utolso menstruacio elso napjatol kell szamolni..

Es a baratom 19 eves es dolgozik es egy ket honaptol mar elvesz felesegul es ezaltal nagykorusit.. Csak utana akarom elmondani anyukamnak.

2016. okt. 9. 15:53
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Na mégegy cigány szaporulat remek
2016. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!