Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 napja késik a mensim...

KisCsillag4 kérdése:

10 napja késik a mensim lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 10 napja késik a mensim, csináltam tesztet, de sajnos negatív lett. Lehetek terhes attól még? PCO-s vagyok, tavaly mütöttek a cisztáimat, Trimeszter nevű terhes vitamint szedem 4 hónapja. Sose volt normalis a mensim, mióta azt szedem azóta napra pontosan meg volt. De most kimaradt. Járt mar igy valaki? Nagyon szeretnék már babát, szóval reménykedem. Várom válaszaitokat. Köszönöm!

2016. okt. 13. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
lehetsz. Csinálj még egy tesztet egy kis idő után
2016. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezelőtti ciklusomban. Általában 28 naposak szoktak lenni, de az előző ciklusom 43 napos lett. Nem voltam terhes, a tesztek is negatívak voltak. Hőmérőztem, ami azt mutatta, hogy a 32. napon volt peteérésem. S mivel a luteális fázis 12-14 nap normál esetben, ezért a 43. napon meg is jött sajnos.
2016. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!