Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egészségügyben dolgozók!...

Egészségügyben dolgozók! Hányadik héttől maradtatok otthon?

Figyelt kérdés

Háziorvosi ellátásban dolgozok, napi szinten találkozok 50-60 beteggel, eléggé félek, hogy elkapok valamit.

Ti mikortól maradtatok otthon?


2017. jan. 15. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
21.héttől.Kórházi osztályon dolgozom.Szívesen maradtam volna még,de fizikailag már nem bírtam a napi 12 órát.
2017. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Én az első perctől. 6 évet vártunk a babára, nem kockáztattam. Az előző terhességeim során mindig megbetegedtem, 4 vetélésem volt. Nem derült ki, hogy volt e összefüggés, csak én gondolom. Első hetekben lettem beteg, amikből minden esetben csak a vetélés után tudtam felépülni. Vírusos és bakteriális fertőzések voltak szövődményekkel. A vetélések a 6 és 9. hét között történtek.
2017. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

36. hetig.

Kulfoldon elek, itt nincs tappenzcsalas.

( nem is ott tart az orszag ... mint Magyarorszag )

2017. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, ha a munkáltatók nem ïgy állnának a terhes nőkhöz akkor nem lenne annyi táppénzes. Valakinek amúgy sincs választása...

Jó, hogy nem azt mondod munkahelyen ebédszünetben szüljenek a nők...

2017. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Maradj is külföldön hármaska, jobban már minden magyar beteg.
2017. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Maradok is, 15 ev utan nem szandekozok a balkanra visszamenni, koszi!
2017. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Karácsony előtt voltunk kórházban (Mo. -n), a gyerek kezelőorvosa a 30. héten járt. Gyerek SBO.
2017. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Lombikunk volt, úgyhogy a beültetés óta táppénzen vagyok.

Nem is megyek vissza, mert:

-veszélyeztetett vagyok (ikerterhesség)

-emelgetnem kellene a betegeket (műtétes osztály, nagy műtétekkel)

-szeptikus betegek is vannak nálunk

-6 évet vártunk erre, és nem érdekel ki mit gondol... csak az a fontos, hogy ki tudjam hordani egészségesen a gyerekeimet!

2017. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok egészségügyis,de ha veszélyben érzed magad,akkor maradj otthon.A másik,ha maradsz,száj elé maszk,gyakori kézfertőtlenítés.Ha első baba,nem kockáztatnék.Nem táppénzcsalás,ha a munkakörülmények nem terhes nőknek valók.

Én szeretem Magyarországot,még ha nehéz is megélni.Az a valami,ha itt is meg tudsz élni,nem akkor,ha elmenekülsz.Aki nem szeret itt lenni,menjen,de hagyja már békén a MAGYAROKAT.És ha így gyalázod a saját hazádat(ami már bem nevezhető annak),akkor ne kommentelj,mert kezdeményezem a kitiltásodat az oldalról.

2017. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Barátnőm a pozitív teszttől.

Azt mondta, nem kockáztat.

Bármit össze lehet szedni a sok beteg között, emelgetni kellett volna a betegeket, stb., sok a stressz.

2017. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!