Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egészségügyben dolgozók!...

Egészségügyben dolgozók! Hányadik héttől maradtatok otthon?

Figyelt kérdés

Háziorvosi ellátásban dolgozok, napi szinten találkozok 50-60 beteggel, eléggé félek, hogy elkapok valamit.

Ti mikortól maradtatok otthon?


2017. jan. 15. 09:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
35. hétig dolgoztam. NEm éjszakáztam, és el tudtuk osztani úgy a munkát, hogy ne kelljen emelgetnem, nehéz munkát csinálnom. (sebészet)
2017. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is napi szinten találkoztam emberekkel, gyerekekkel. 27. héttől mentem táppénzre.
2017. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%

Én jövő héten megyek orvoshoz, és ha van szívhang akkor szólók a fönökömnek és február közepétől nem is akarok menni dolgozni.

Egyedül vagyok egy műszakba pszichiátriai betegséggel élő emberekkel dolgozom egy támogatott lakhatásba.

Többeközött egy mosdót használok velük (nem egyszer nem kétszer kaptam tőlük el valamit) arról meg nem is beszélek, h milyen stresszes 40 emberre egyedül "vigyázni" úgy, h egyre többszőr isznak hypot meg elszöknek..

A személyes véleményen az, h az tud sokáig dolgozni várandósan akinek jó munkatársai vannak akik átvesznek egy csomó melót.

Annyit meg nekem nem ér a munkahelyemen, h azt kockáztassam, h a sok stresztől baja legyen a babámnak.

2017. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!