Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyit van...

Terhesség alatt mennyit van otthon a férjetek? El szokott menni külön programokra? Esetleg van olyan, akinek éjszakára is kimaradozik?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 18:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
A szabadidőnket együtt töltjük, szórakozni mindig együtt megyünk. Ez teljesen független a terhességtől.
2016. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Munkán kívül szinte mindig itthon van,néha elmegy a tesómmal horgászni... Egyébként a szabadidőnket-az övét inkább,én a terhesség eleje óta itthon vagyok- együtt töltjük. De ez a terhesség előtt is így volt ☺
2016. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
Soha nem járunk külön programokra, csak együtt.
2016. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Néha elszokott menni külön programra nélkülem, meg én is ő nélküle, bár ez nálunk mindig is így volt. A férjemnek is vannak külön barátai ahogyan nekem is, és van közös társaságunk is. A férjem többnyire 3 jó barátjával szokott néha havi 1-2 alkalommal elmenni horgászni, túrázni, az kifejezetten az ő külön időtöltésük, akkor én is vagy a barátnőimhez megyek, vagy elfoglalom magam a hobbimmal. Amikor terhes voltam a kislányunkkal a férjemet úgy kellett szinte noszogatni hogy menjen, kapcsolódjon ki, mert ő akkor szinte túlzásba vitte az itteni házimunkát, hogy engem kíméljen. Ő nagyon várta a kislányunkat velem együtt és azt akarta hogy végig pihenjek nehogy baj legyen. Amikor meggyőztem hogy nem lesz gond, menjen nyugodtan akkor picit visszavett ebből aminek örültem mert sokszor nem untam halálra magam amikor otthon voltam.


Amikor már szülés előtti napokban voltam már dolgozni se nagyon akart menni, mert hogy bármikor szülhetek és legyen aki bevisz, és semmiről se maradjon le, független attól hogy a munkahelyén megvolt beszélve amint beindul a szülés már mehet is egyből, tehát ebből nem kellett akkora ügyet csinálni.

2016. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem változott a terhesség előttihez képest.

Szakmai programra munkatársakkal ment, ez havi 2-5 alkalom.

Családi, baráti találkozókra együtt mentünk.

2016. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Terhesség előtt se ment el nélkül, max nagyon ritkán az egyik haverjához játszani, évi 2-3 alkamom. Terhesség alatt és azóta nem ment el egyszersem.
2016. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem változott
2016. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Par baratja van, inkabb ok jonnek hozzank. Havonta, ketto havonta. Ilyenkor megisznak 1-2 sort. Kocsmaba abszolut nem jar. Igy megy kezdetek ota, tokeletesen mukodik.


Evi 2-3 koncert.


A gyerekek 8, 13 es 17 evesek.

2016. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Vadászni jár, ami a terhességem idején sem változott. A kiírt napomon pedig pár haverjával találkozott, mert az egyikük szülinapját ünnepelték, ráadásul én fuvaroztam, mert semmi jele nem volt a szülésnek.
2016. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Külön programjai a konferenciák, külföldi munkák. Ilyenkor persze, hogy kimozdul az ottani kollegáival. Amikor itthon van, akkor nem megy sehova, bár itt helyben nincsenek is barátaink. Második babát várjuk, heti 2 éjszakát külön töltünk, mert az ország másik végében dolgozik, ezen kívül semmit nem csinálunk külön, hanem vagy kettesben vagy hármasban mozgolódunk.
2016. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!