Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem veszélyes a terhesség...

Nem veszélyes a terhesség utolsó heteiben (37+5) a foghúzás?

Figyelt kérdés

Pl,a fájdalomtól esetleg beindul a szülés(bár nem hiszem,hogy ettől a "lüktetéstől" rosszabb lenne).

Vagy nem fognak nagyon kilazulni a mellette lévő fogak?És a legnagyobb bajom az hogy az 1.rágófog előtti(1.ami nem rágófog felül) és az,vagyis annak a helye mosolygáskor látszik nem?

kb 3hete tömte be uezt a fogam a doki,és most megint szinte az egész felem begyulladt tőle.Egy idegkezelés meg nem férne már bele.Ráadásul holnap csak ügyelet van,ami tuti foghúzást jelent :-(((

de már nagyon nem bírom


2010. máj. 8. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 36. héten szájsebészeti műtétem volt. Nem volt semmi különös, érzéstelenítésben csinálták, nem fájt, utána sem, de nagyon muszáj volt, ráadásul daganat volt az ínyemen és még szövettanra is küldték, szóval elég ideges voltam, de minden rendben volt :)
2010. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én is a jövőhéten megyek tömésre és aggódom emiatt, de reméljük nem lesz semmi baj. üdv, 36 hetes kismama
2010. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na én megoldottam/tapasztaltam a dolgokat.Sajnos tegnap reggelre úgy fájt a foagm(használt a GINGIZOL fogínyecsetelő,gyulladáscsökkentő),hogy fél 9kor már a fogászati ügyeleten voltam.Mondtam,hogy mi a panaszom,hogy kb 3hete tömette át ezt a fogam,és újra fáj.zt mondta idegkezelni kell,kaptam egy injekciót-mert azt mondta ilyen idős terhességnél lehet adni,és belekezdett.Nagyon fájt,de szerencsére a baba jól viselte.Olyannyira hogy ilyen aktív talán még sose volt :-)

fájdalomdíjként elmentünk még a babaexpora :-)

holnap meg folytatja a saját dokim az idegkezelést.Mondtam is a pocaklakómnak,hogy amíg nincs rendben anya foga,addig csak maradj bent :-)

2010. máj. 10. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!