Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismamát keresek,...

12 hetes kismamát keresek, aki szívesen tartaná velem a kapcsolatot, és tapasztalatokat cserélhetnénk?

Figyelt kérdés
jan.4-re vagyok kiírva
2010. jún. 26. 12:30
1 2
 11/18 anonim válasza:

Sziasztok!

Én 12+5napos vagyok tegnap voltam ultrahangon, ahol a doki mindent rendben talált.

M voltam vérvételen, várom az eredményt.

A párom nagyon örülne ha lány lenne, de ha fiú az sem baj, nekem úgymond mindegy, bár én is inkább lány párti vagyok, de a lényeg, hogy egészséges legyen és meg legyen mindene.


Nekem eleinte reggelente volt hányingerem, de hányni egyszer sem hánytam.


Üdv:

2010. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Utolsó vagyok a kisbabám tegnap volt 67mm, a fejétől a fenekéig.
2010. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a dokim, hogy a sejtdiagnosztika központtól fogok kapni egy sms-t amiben a kódot küldik és a [link] -re kattintva meg tudom nézni az eredményeimet. Remélem nálad is erről van szó. Hozzáteszem nekem 22-én vették le a vért és még nincs eredményem. Üdv: Anna
2010. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

Igen, erre az sms-s dologra gonoltam.

Remélem én is kapok kódot.

2010. jún. 29. 21:42
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia! Az sms-sel kapcsolatban nem tudok segíteni!

A neten található magzati méretek csak átlageredmények, egyfajta statisztika, ha a doki nem mondta, hogy baj lenne, ne aggódj! A 12. hét után már nagyobb különbségek is lehetnek a babák között! :-)

Nekünk már van egy kisfiunk, ő most volt 2 éves. Szeretnék egy kislányt, de ha kisfiú, annak is nagyon örülünk majd! :-)

A nevek Bernadett ez tuti, ha fiú: Bálint, Kornél vagy Martin. Utóbbiban még nagyon bizonytalanok vagyunk.

Én jövő hét hétfőn megyek majd UH-ra, remélem, minden rendben lesz! :-)

Jó pihenést Nektek!

Adri

2010. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

De jó, hogy írtatok!!!

Remlem nálunk is minden rendben lesz.

Már úgy várom, hogy megtudjuk a kicsi nemét.

Most azon gondolkodom, hogy ha Dávid lesz, akkor kellen még egy utónév mellé, mert a közelben már lakik egy Rozgonyi Dávid. Szerinetek mi illene mellé?


köszi

2010. júl. 3. 10:18
 17/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! Adri vagyok.

Hogy vagytok?


Ma voltam UH-n. A picivel minden rendben. A tarkóredő 2mm, és az orrcsont is jól látható! :-)

Nagyon mozgékony volt, és az orvos szerint is ritka, hogy ilyen szépen megmutatta magát. Mindenét láthattuk, a kis pofiját is! És valami kukiféle lehet a lábacskák között, de ez még közel nem biztos!


A Rozgonyi Dávid mellé nekem a Márk illene, valahogy ez ugrott be. Nekünk a kisfiunk (aki most volt 2 éves), Kristóf Szabolcs, a 2. nevét az apukája után kapta.

A kistesó is kap majd 2. nevet (szintén utánunk a szülai után), ha kislány lesz Adrienn lesz, és ha kisfiú én 2. névként megint a Szabolcsot szeretném Egyébként szerintetek megoldható, hogy mindkét gyerek ugyanazt a 2. nevet kapja? (Valahol azt hallottam, hogy igen).


Vigyázzatok magatokra és a babákra lányok!

Majd írjatok! :-)

2010. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy minden rendben volt nálatok!

Nálam az orrcsontról nem mondtak semmit, de remélem nem lesz gond.

A névadási szabályokkal én nem vagyok tisztában, jobb lenne hozzáértőt megkérdezni.

Én jövő héten szerdán megyek dokihoz. Kíváncsi leszek, hogy lát-e valamit a lábacskái között.


Majd írjatok!

2010. júl. 5. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!