Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ultrahang ki tudja mutatni,...

Az ultrahang ki tudja mutatni, ha a magzatvíz szivárog?

Figyelt kérdés
Mert a papíromra mindig az volt írva,hogy normál mennyiségű magzatvíz.De most olyan vizes folyásom van ki tudja nem e az,holnap megyek ultrahangra.Ott kiderülhet?
2010. jún. 28. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:

remélem erre ír valaki valami okosat mert nálam is ugyanez van! Pedig még csak 29 hetes vagyok...:(

22/L

2010. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az UH nem mutatja ki biztosan, azt a doki tudja csak megnézni! Ahhoz nagyobb mennyiségnek kellene távoznia, hogy az UH-n látszon. Mindenképpen nézesd meg orvossal, bár remélhetőleg csak víz szerű a folyásod.
2010. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt nemtudja kimutatni ha szivárog,de ha kevesebb vagy több,azt igen,rá is írják a papírodra.(33h)
2010. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Állítólag a méhszájat is nézik ultrahang közben, ugyhogy látná az orvos, ha nyitva lenne. Egyébként a megnövekedett vizes folyás normális terhesség alatt, nekem is van. 18 h.
2010. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Uh-al nemlehet a méhszáj állapotát megállapítani,csak kézzel.Ezt találtam:

Tisztelt doktorúr!

Azt szeertném kérdezni,hogy az uh-on megtudják-e nézni a méhszáj állapotát,zárt-e..stb,vagy azt csak kézzel lehet?köszönöm válaszát!:Dóri

Csak kézzel lehet kedves Dóri. Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc

2010. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Állítólag lehet venni olyan betétet, ami kimutatja, ha a magzatvíz szivárog. Egyébként magzatvíz akkor is szivároghat, ha zárt a méhszáj. Én mind a két esetben telesen zárt méhszájas voltam, amikor elfolyt a magzatvizem. Ebből az egyik 21 hetesen 3000 érték mellett... Úgyhogy szerintem is orvos, aki azt állapítja meg, hogy kevesebb-e a magzatvíz vagy sem. De ilyenkor tényleg vízszerűbb a folyás. Nekem is ilyen 18h km Ne aggódj!!!


Egyébként ezt találtam: [link]

2010. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vizes folyásom nekem is van,doki szerint terhesség alatt normális ez a jelenség.

Magzatvíz szivárgása esetén a védőnő megállapítaná a vizeletedből.

20 h km

2010. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy még a dokiknak sem egyértelmű megállapítani, hogy az "csak" folyás, vagy magzatvízszivárgás. De ha gyanús, akkor biztos sűrűbben kell menned és megfigyelnek.

Az UH biztos nem mutatja ki, csak a víz mennyiségét látja vele.

2010. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!