Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok, van...

17 hetes terhes vagyok, van ilyen?

Figyelt kérdés
este ugy aludtam el hogy a bal oldalamon fekudtem egeszen reggelig, amikor felkeltem a bal oldalamon a hasamban nagy pup volt, gondolom a baba is a bal oldalamra csuszott, volt mar valaki igy? hogy nem az egesz hasban erezzuk a babat, hanem csak a bal oldalon, es pup szeruen biggyeszkedik ki?
2010. jún. 28. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
17 hetesen ugyan még furi,hogy ennyire érzed... de nem lehetetlen! Szóval a babád helyezkedik, mert elég sok a helye még erre! :)
2010. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia. ez igy tenleg furi, hogy ilyan hamar enyyire erzed ot, en 24+3hetes vagyok, es ha egyik oldalamra fekszem o is oda helyezkedik, de ezt napkozben is megcsinalja, ha nem fekszem oldalt , szoval:)) barmi lehet, boven van helye,az en manm rengeteget ficankol ide-oda, de azert 17 hetesen nem ereztem ennyire ot, ereztem buborekszeru nagyok piciket mozgast de ennyire azert nem. nemhiszem hogy aggodnod kene:)
2010. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*manom, bocs
2010. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia. nekem 36 hetesen volt ugyanez, érdekesen néztem ki reggel, amikor fel is keltem. baba úgy maradt még pár percig :)))
2010. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hat reggel nevettunk is ezen hogy mi a csoda :)

koszike a valaszokat

2010. jún. 28. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:

17 és fél hetesen éN IS SOKSZOR éreztem ugyanezt!

Dehogy furi!Csak másoknál valszeg nem jelentkezett.

Nekem azóta is nagyon sokszor ismétlődik ez a folyamat!

A 18.heti genetikai uh-n apával erre rákérdeztünk,mert ő is látta,meg a kezével érezte,és a dokim annyit mondott,hogy nem kinyújtott,hanem gombócformában van.De ez nem baj,mert egyik baba sem ugyanúgy mocorog,és minden rendben NE AGGÓDJ!

Az lenne abaj,ha egyáltalán nem éreznéd!!!

Kellemes babavárást!

20h km

2010. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!