Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki volt bp-en a gyermekszívkp...

Aki volt bp-en a gyermekszívkp-ba (haller u.29), hogy jutunk el oda?

Figyelt kérdés
miskolcról megyünk pénteken,és reggel fél 9re kell odaérnünk.Ha tudja valaki hogy lehet odajutni kocsival leírná nagyjából?Köszönöm!És lenne még egy kérdésem,de nem írom már ki külön,hogy amég mi ott vagyunk,anyumék elszeretnének menni addig a józsefvárosi piacra,az messze van onnan?Mert úgyhallottam nem,de nemtudom merre van!Köszönöm ha tudtok segíteni!(34h)
2010. jún. 29. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
ÉN!!Attól függ hová valosi vagy,és honnan közeledsz a kórház felé!!Ha megirod próbálok segiteni!!
2010. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj bocs a lentieket nem olvastam.Igy nem tudok segiteni nem tudom melyik oldalról közelititek az intézményt.Annyit tudok igy segiteni,hogy a 9.kerbe van.Soroksári utról kell bekanyarodni a Hallerba.Szent László kórház nincs messze tőle!!
2010. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,nembaj,majdcsak odatalálunk:)Fogalmam nincs merről megyünk,autópálya tuti,de tovább passz.Holnap majd megnézi a párom a neten valami térképen,van gps,de mindig elvisz a pi..ába,már elnézést,de felidegesít állandóan,úgyhogy abba nembízunk többet..:)De azért ott lesz az is.
2010. jún. 29. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!