Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi kilót szedtetek fel,...

Mennyi kilót szedtetek fel, amikor terhesek voltatok? Le sikerült adni a terhesség után?

Figyelt kérdés
rendszeres tornával eltüntethető a löttyedt has?
2010. júl. 1. 14:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.:)
2010. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
akkor már ketten vagyunk :-)
2010. júl. 1. 14:35
 3/19 anonim ***** válasza:

Először fogytam 4 kilót. (A huszadik hétig hánytam, naponta többször is) :(, aztán a végére feljött 14 kg (a leadott 4-el együtt).


Mire egy éves lett a gyerekem, ugyanannyi lett a súlyom, mint a terhesség előtt. Nem tornáztam, nem diétáztam, de nem is zabáltam eszetlenül.


A hasam picikét löttyedt (a bőr rajta), de ez nekem "belefér"... hálistennek egyrészes f.ruha kedvelő vagyok, így nem zavar.

2010. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

összesen 7 kilót de benne volt a baba súlya meg a vér és minden más többlet szóval sztem max. 2-3 kilót

49.5-tel kezdtem és 57-tel szültem

pedig nem tornáztam meg ilyesmi sokat sétáltam

-nem kivántam az édességet egyáltalán és a kenyeret se szerettem igazán sose - talán ettől van.


a 2. kérdésre nem tudom a választ....

2010. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én 18 kg-t.

50 kg- val kezdtem a terhességet és 68 mentem a szülőszobára.

Mire a kórházból hazajöttem már csak 58 kiló voltam..

Fél év múlva újra 50 kiló voltam.

2010. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jah, és már túl fiatal sem vagyok, 35 múltam :(
2010. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én az elsővel 18 kilót híztam amiből utánna igaz 13-at leadtam, de visszajött 5 és így lettem terhes a másodikkal akivel 14 kilót híztam és ez mind le is ment meg még ezen felül 6 kiló, tehát még van rajtam 4 kiló az eredeti súlyomhoz képest. Szerintem tornával eltüntethető, de attól is függ mennyire maradt löttyedt a has és milyen a genetikád.
2010. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 11 kg-t híztam (58-cal kezdtem, 69-cel mentem szülni), 2 héttel szülés után már 59 kg voltam, most 21 hós a kislányom és 56,5 kg vagyok.


A hasam már amikor kijödtünk a kórházból, teljesen eltűnt, 1 hét alatt a bőr is szépen visszahúzódott.


Ez 90 %-ban genetika, sose tornáztam és nem fogyóztam.

2010. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én 14 kilót híztam és 10 ment le a szüléssel, tehát 4 maradt. Sajnos ebből nem tudom egyszerűen leadni az összeset, mert valahogy nem megy. Tornázni is szoktam és már alig eszem kenyeret és édességet, mégis kb. 2 kg nem mozdul.

A hasam is változott, nekem mindig is volt egy kicsi és most is inkább ott van a maradék :-(

2010. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én 63 kg-al indultam 78 kg-al mentem szülni. 68 kg-al jöttem haza. Most lesz 4 hós a fiam és 62 kg vagyok.

A hasam viszont nem a régi. :-(

2010. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!