Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi kilót szedtetek fel,...

Mennyi kilót szedtetek fel, amikor terhesek voltatok? Le sikerült adni a terhesség után?

Figyelt kérdés
rendszeres tornával eltüntethető a löttyedt has?
2010. júl. 1. 14:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

15kg-t híztam...

45-el kezdtem 60 -al szültem.

Szülés után olyan 3-4 hónappal visszafogytam a kezdő súlyomra.Aztán vissza híztam 52-re és azóta ingadozok az 50-52 között.... :D

2010. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23 kg-ot hiztam es csak 4kg ment le a szulessel :-( .Viszont 9 honap alatt szepen lecsuszott a tobbi nemi odafigyelessel,szoptattam persze es seta,seta,seta(tornazni csak ha kedvem volt sikerult) !Maradt 1,5 kg,de ujra terhes vagyok ,szoval majd utana folyt.kov .-)))
2010. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

2 szülésem volt, így alakultam utána


1. 65-ről indultam, 84-el mentem szülni. tehát 19 kg hízás. Szülés után két héttel 68 kg voltam (tuti vizes voltam egyébként, mert állandóan pisilni jártam a szülés utáni hetekben. Fél óránként kb) , és a maradék 3 szépen lement pár hó alatt. A hasam nagyon gyorsan, 2 hét alatt eltűnt, ugyanolyan lett, mint előtte.


2. 65 kezdősúly, szülni 81-el mentem. 16 kg hízás. Szülés után alig ment le valami, sokáig utána 75 kiló voltam. Aztán mikor kb 5 hós lett a pici, elkezdtek leolvadni a kilók, maguktól, nagyon gyorsan. Most 6,5hós a pici, én 67 kiló vagyok, tehát a kezdeti súlyhoz képest még 2 kiló van rajtam. A hasam viszont nem az igazi, remélem változni fog még, mert alul még nem húzódott vissza rendesen a bőr. Nem olyan gáz, de azért zavar. Talán majd ha már nem szoptatok egy kis diéta segít rajta... Mert a hasizom gyakorlatok semmit nem érnek eddig.


(és nem zabáltam a terhességeim alatt, hogy ennyit híztam, sőt inkább az ellenkezője)

2010. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én 12 kg-ot híztam (54-ről 66-ra) és szülés után 1 héttel már 54 kg voltam.Most 8 hónapos a kislányom ,még szoptatom és 52 kg vagyok.
2010. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
15:40-es vagyok: a hasam nagyjából a régi,ez attól függ ki milyen típus ,de tornával biztos lehet rajta segíteni valamennyit.
2010. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én csak 172 cm vagyok, ennek ellenére a terhességet sajnos 67 kg-mal kezdtem. 12 kg-ot szedtem fel. A második terhességet 65 kg-mal kezdtem, remélem nem fog feljönni több mint az elsőnél. A hasam nem a régi, de annyira nem vészes. Szeretnék megszabadulni egy-két év alatt a maradék 10 kg-tól is, bár elég reménytelennek tűnik.
2010. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én 14 kg-ot szedtem fel. 46 kg voltam és 60 kg-mal mentem szülni. Szülés utáni nap 56 lettem. (A babám 3 kg volt.) A második hónapra visszamentem 49-50 kg-ra. Innen nem megy le, de nem is akarom, mert nagyon vékony voltam. Most 4 hós a babóm. A "löttyedtséggel" nekem semmi bajom ,mármint nem löttyedt semmim.
2010. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

3 terhesség, 3 x 24-26 kiló.

1-1,5 év alatt alatt lement mind, a hasam a régi (de ez genetika). Nem fogyóztam, nem tornáztam. Mindez 6 év alatt történt, most 36 vagyok.

2010. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én a 20.hétig nem híztam.Utána 16 kilót szedtem fel 18 hét alatt.38-ik héten szültem.11 kiló lement,5 maradt.most féléves a kislányom,és sajnos nem tudom leadni azt az 5 kilót.
2010. júl. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!