Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, kiknek párjuk este...

Kismamák, kiknek párjuk este 7 8 körül érnek haza, mivel töltitek az időtök? Mit csináltok egész nap? Nem utáljátok hogy ha hazajön végre, eszik, fürdik és alszik is?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 12:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az én férjem is 12 órázik, sőt van, hogy 24 órát dolgozik. amikor kismama voltam, sokat pihentem, olvastam, filmeket néztem, neteztem (mindig nézelődni kellett, mi kell még a babának és hol olcsóbb), sétáltam, babaruhákat rendezgettem, turiba jártam...

Egy nagyon jó tanácsot kaptam a terhesség utolsó hónapjaira. Pihenjek NAGYON sokat,mert utána lehet, hogy évekig nem tudok. Szerencsére megfogadtam.

5 hónapos a kislányunk, amióta megszületett, még egy filmet sem tudtam végignézni, mindig van mit csinálni, ha nem a háztartásban, akkor vele, körülötte...

a férjem azóta is ugyanúgy este jár haza, de már megszoktam, hogy egyedül látom el a babát. Néha, amikor szabadnapos, akkor kimenőt kapok, vigyáz a babára. Na akkor van egy pár szabad órám, de sajnos mindig arra gondolok közben, hogy az én kicsi lányom vajon mit csinál? Alszik már? Evett rendesen?...

2010. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Meg van bocsájtva!És fel a fejjel!Én már 12 éve itthon rohadok,de ezt mi vállaltuk.
2010. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
:( Jogos...
2010. júl. 2. 12:56
 14/20 anonim ***** válasza:
Ne is mond.5. hónap eleje,ez a 2. hetem itthon,és nem találom a helyem.Tornázni sem lehet,a drágám pedig jön,eszik,alszik.Reggel is felkelek vele,h azt a pici időt is kihasználjam.Szép az idő,de egyedül nem sétálgatok,barátnőm nincs.Rendeltem a vaterán babás könyvet,még aznap elolvastam,amikor megjött.A net előtt meg kényelmetlen ülni,mert már jó kis pocim van.A családomhoz buszoznom kell:(Marad a vasárnap.
2010. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
...akartam volt mondani:ne is mondd!:)
2010. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ohh, akkor én már meg sem szólalok :-S az én párom 14-15 órát dolgozik mindennap, 1 szabadnapja van 1 héten, hazajön eszik és fekszik is le, fél 11kor kel eszik 11kor már itthon sincs :-( gondolhatjátok...
2010. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az én éllettársam hazaér legjobb esetben hétkor, rossz esetben éjfélkor, aztán másnap kel ötkor a másik melóhelyre és négykor ér haza. akkor fürdik és este hatkor megy el, majd másnap hétre ér haza..és az egész megy előlról. Hétvégén már négyre hazaér és itthon alszik. Gondolhatjátok...

Két éves a lányom és visítva rohan ha hallja, hogy jön, néha csalódás, mert csak a nagyi az.:-( Neki is hiányzik én meg hülyét kapok itthon.

2010. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én rengeteget olvasok, próbálok felkészülni a szülésre és a babaápolásra, nevelésre. A szokásos kis pakolászás, takarítás után sok zenét hallgatok, keresztrejtvényt fejtek, filmeket nézek, főzök, sütök (eddig nagyon ritkán főztem), úgyhogy próbálok minden napra valami meglepetést + jó gyakorlásnak is. Rendet teszek a szekrényekben is, sikerült pár hét alatt több kukányi szemetet kiszórnom, délutánonként kimegyek az erkélyre napozni, most van időm ismerősökkel, barátokkal msn-en többet beszélgetni, jobban nyomon követem a híreket is. Elvagyok, kimondottan jól esik néha lustálkodni.
2010. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem zavaró, ugyanis én is dolgozom. 12 órázom mint a teherbeesésem előtt, így ugyanannyit vagyunk együtt, mint annak előtte. 30 hetes vagyok és amíg jól érzem magam miért ne. Talán keress te is valami elfoglaltságot.
2010. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az én férjem 24 órában dolgozik.Ha reggel elmegy csak másnap jön reggel haza.Már megszoktam,viszont ha hazajön én is visszafekszek vele aludni ha ő fáradt:)

Ha nem fáradt,akkor befogom.Segít nekem főzni,bevásárolni,beágyazni,takarítani.Ő igazi minta férj.

Te is kérd meg őt,hogy foglalkozzon veled többet,ne feküdjön le aludni egyből,hanem vigyétek le a kutyát (ha van) menjetek sétálni,tartsd szóval,beszélgess vele sokat.Vagy találj ki estére valami programot,amit együtt csinálhattok.Ráér 2 óra múlva is lefeküdni aludni!!!!:)

2010. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!