Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés indukcióm volt 24hetes...

Vetélés indukcióm volt 24hetesen. Aki volt már ilyen helyzet mikor probálkoztatok újra és mikor sikerült a baba ? Minden rendben volt ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 05:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyon sajnálom. Megkérdezhetem nálad mik volt a baj,tünet?
2022. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia corpus callomus hiány (bocsi ha rosszul írtam ) valószínű oltás(pfizer) miatt csak ezt senki nem vallottabe.. Tüneteim nem voltak,nagyon aktív kis baba volt és jól feljlődött nagyobb volt szerintem élet erős kis baby volt.. már mint úgy hogy erős volt nem kis gyenge ,mindig rugdosott és mozgott amennyit csak lehetett szegénykém :( de nem néztem mikor megszületem mert nem élt már :( megkellet szurni a hasam mert ez volt az eljárás mer az utolsó napom volt mikor kiderült 😭😭😭m és bánom is meg nem is de tudom hogy egy élettelen baba lenne mindig előttem :( mai napig siratom kis drágámat 😭😭nehéz fel dolgoznunkm de úgy érzem hogy minnel előbb teherbe szeretnék esni mert "talán könnyebb lesz" vagy nem tudom máshogy írni.. nálad mi volt a baj ? 😭😭😭😭😭😭 nagyon sajnálom enis 😭😭😭😭
2022. febr. 19. 19:13
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsi ha hosszú lett meg elmeséltem a történet csak ki jött belőlem 😭😭😭
2022. febr. 19. 19:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Igaz nem nálam, egy barátnőmnek 38 héten, nem mozgott a baba. Köldökvezetéken egy csomó volt. És az ultrahangon nem vették észre. Neki kellett fél év mire rendbe jött lelkileg. Azóta született egy kisfia... Mostanában történt?
2022. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Az AgCC élettel összeegyeztethető. Ha emiatt lemondtál róla, akkor ne haragudj, de nem vagy normális.
2022. febr. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Semmi köze az oltáshoz. Sok millió terhes megkapta már, mégsem jellemzőbb ez a fajta agyi fejlődési rendellenesség; ugyanakkor oltás nélkül sem ismeretlen az előfordulása; sőt, ez a leggyakoribb agyi fejlődési rendellenesség, ami már jóval a Covid elleni oltások előtt is így volt. Egyébként ha csak önmagában van jelen, akkor élettel, és megfelelő életminőséggel összeegyeztethető.


De hogy a kérdésedre konkrétan is válaszoljak:

Nekem a 20. héten volt ikervetélésem kinyílt méhszáj és az egyik babánál bekövetkezett burokrepedés miatt (egyébként egészségesek voltak). Mivel nem indult be a szülés, ezért vetélésindukció lett...

Márciusban történt, augusztusban volt utána először ismét lombikunk. A kislányom meg abban az évben, novemberben fogant meg.

2022. febr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Aki azt írta nem vagyok normális köszönöm szépen ! Tényleg nem vagyok normális hogy nem akartam egy életen át szenvedni és szenvesztetni a gyermekemet mert hallás károsult , nem tudott és volna enni inni magától ,járni nem tudott volna se beszélni.. volt más baja is ... Nem csak ez... Szóval engedjük el.. az agy koponyájában nem volt ki fejlődve valami.. sőt agytágulata is volt ami vizfejűséget okoz... Szóval nem vagyok normális... Ajakhasadekkal és szájpad hasadekkal (gyengébbek kedvéért ezért nem akartuk el vetetni eszünk ágában se volt) is mindig műteni kellett volna ez mellé meg a többi baj hát köszönöm szépen nem kért belőle a gyermekek sem ebben biztos vagyok... Utána meg meghalt volna pár hónap múlva ... Tényleg nem vagyok normális .. Ha nem vagyok normális így jártam ...
2022. febr. 21. 10:49
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem rég volt igazából 1-2hónapja.. ezért nem meg követést kérek azért mert már újból akarunk.. nem vagyunk túl rajta egyáltalán .. senki nem tudja mit éltünk át és mi mindent megtettünk azért hogy babánk legyen :( de az élet közbe szólt :( 5 évet vártunk a kis csöppségünkre :(


Gratulálok akinek sikerült újra ♥️

2022. febr. 21. 10:53
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a rosszindulatú válaszadókkal. Engem is mindenféle érzéketlennek neveznek mindig, de beteg babát én sem tartanék meg soha! Az nem élet senkinek sem. Sem a családnak, sem a gyereknek. Ha előre tudható, akkor legalább azért kell hálát adni, hogy megtudtátok, amíg lehetett mit tenni.

Hidd el, lesz szép, egészséges babárok, aki kárpótolni fog minden fájdalomért! Egy szivárvány gyerek 🙂 Szorítok, hogy mielőbb sikerüljön a vágyatok, és hogy a nehéz időkben is kitartotok egymás mellett!

2022. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Így van ! Köszönjük a jó kívánságokat ♥️ és ha nektek sincs még akkor viszont kívánjuk ♥️ ha van akkor jó egészséget és sok boldogságot ♥️♥️
2022. febr. 22. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!