Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés indukcióm volt 24hetes...

Vetélés indukcióm volt 24hetesen. Aki volt már ilyen helyzet mikor probálkoztatok újra és mikor sikerült a baba ? Minden rendben volt ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 05:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, 11+5. Egyelőre úgy néz ki, hogy egyedül fogom felnevelni, úgyhogy még a “nagy vizsgálatok” előtt állok, bízom a legjobbakban, mást nem tudok tenni, de már eldöntöttem, hogy ha beteg, nem tudom és nem akarom vállalni, akkor valószínűleg nem most kell babám legyen, ezt én kb így tudnám értelmezni.
2022. febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok ♥️♥️♥️ ne aggódj minden rendben lesz ♥️ nagyon sajnálom de ki tartást légy erős ne add fel ♥️ majd írj hogy vagytok ♥️
2022. febr. 23. 23:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm 🙂
2022. febr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!