Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Éreztetek haragot a "gyerek"...

Éreztetek haragot a "gyerek" iránt?

Figyelt kérdés
11.héten vesztettem el a babámat, első gyermek lett volna, lombik baba. 13 éve vágyom rá, hogy anya lehessek, ez határozza meg az életemet. Úgy érzem, ez a veszteség már annyira sok volt, hogy úgy érzem, ha ennyire nem választ engem egy gyermek, akkor nem is kell. Már annyit küzdöttem, és tudom, hogy életem álma egy gyerek, de mióta elment, haragot érzek, illetve azt is. Kb ez a "jó, akkor nem is kell". Jövőre 40 éves leszek, elfáradtam. :(
2022. aug. 24. 19:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%
10. Lehet lapozni ha nem tetszik valami. Kopj le.🖕
2022. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Singer Magdolna könyvét ajánlom a témában ♥️
2022. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
11. Köszönjük, hogy távozol!
2022. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

Lehet hogy beteg baba lett volna :(

nekem sérült gyerekem van, és sokszor érzem magam úgy, mintha gyerektelen lennék.

Nekem is minden vágyam egy egészséges baba...

Lehet ezután ő érkezik majd hozzád :)

2022. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő, jó szándékú hozzászólásokat!
2022. aug. 25. 05:53
 16/18 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom, és teljesen átérzem! 😞

Igaz vetélésem nem volt, de én is hosszú éveket vártam a babára. Először a körülmények nem voltak adottak, aztán jött a meddőség.

Nekem is az volt minden vágyam, hogy anya lehessek. Semmi nem tudott kárpótolni abban a nehéz időszakban. Viszont! Én soha egy percig nem gondoltam, hogy mégsem kell, vagy hogy elfogadom hogy nem lesz. Képtelen voltam elfogadni, és az örökbefogadás sem volt opció, mert én vérszerinti babát szerettem volna.

És végül hosszas várakozás után megtörtént a csoda! ❤️

Úgyhogy én azt tudom tanácsolni - a szokásos tanáccsal ellentétben - hogy ne engedd el! Ha tényleg ez minden vágyad, akkor küzdj érte! Persze, ne erről szóljon csak az életed, éld meg a jelent is, de közben tegyél meg érte mindent. Ne add fel! Kitartás! 🤞👣

2022. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tudom, nem ugyanaz, mint a saját gyerek. De annyi pici vár örökbe fogadásra! Én a helyedben megpróbálnám. Kis idő múlva már sajátodnak fogod érezni. És ezzel megmentesz egy kisfiút vagy kislányt a rossz sorstól. Esélyt adsz neki és magadnak is.
2022. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17. Ez nem így van. Nagyon kevés gyerek vár örökbefogadásra. Az állami gondozottak nagy részéről nem mondtak le a szüleik. Szép az örökbefogadás, de sajnos nagyon hosszú és nehéz az az út.
2022. szept. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!