Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan dolgoztad fel a vetélést?

Hogyan dolgoztad fel a vetélést?

Figyelt kérdés
2022. szept. 7. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Ugy, hogy mindennek oka van. Inkább egy vetélés, mint egy beteg baba, aki lehet magatehetetlen lenne egész életére.
2022. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
nekem az idő segített csak... kitartás!
2022. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
1# Bírom ezt a dumát...nyilván igen, senki nem szeretne beteg gyerekek! Viszont itt azt is (sőt!!)meg kell "gyàszolni" ,hogy miért pont velem történt ez? Illetve feldolgozni azt,hogy kezdheted elölről..és vajon másodszor sikerül e stb..
2022. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

3!

Az volt a kérdés, ÉN hogy dolgoztam fel... én így. Nem is értem miért kell belekötni, lepontozni... mindenki máshogy gyászol, mindenki máshogy fogja fel.

De én vagyok a szar, valószínű....


Istenem


1#

2022. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

igazán köszönöm a lepontozást, nagyon jólesik. kinek van problémája azzal, hogy ÉN hogy dolgozom fel a saját traumámat? mekkora gyökerek vannak, komolyan.


2-es voltam

2022. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
4# Nem akartalak megbàntani, sajnálom. Csak ilyeneket sokszor azoktól hall az ember, akik még nem éltek át ilyet. És egyébként igazuk van, csak mégis olyan negatív töltete van nekem ennek. Kb. hogy "most mit sírsz,te sem akarsz beteg gyereket nevelni nem? Na ugye , akkor jobb, hogy elment, majd lesz másik."
2022. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy. Nekem még nem sikerült.
2022. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Akkor, ott, mikor megtörtént (első terhességem volt), úgy próbáltam, hogy direkt nem akartam belekeseredni, hanem "legyünk túl rajta, nem szabad feladni, biztos valamiért így alakult", persze sírtam sokat egy pár napig. Aztán eltelt 5 hónap és megint nagyon sokszor jutott eszembe és sokat sírtam miatta, és valahogy akkor tudtam ezt lezárni/elengedni és biztos csak véletlen, de utána sikerült újra teherbe esnem, addig nem. (Azóta van is egy kislányom)

Szóval ilyen szempontból én is azt tudom mondani, hogy idő, amíg az ember feldolgozza ezt és nem lehet siettetni.

2022. szept. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
47%

Nekem ez segített: " Meztelenül jöttem ki anyám méhéből, meztelenül is megyek el. Az Úr adta, az Úr vette el, áldott legyen az Úr neve! Ha el tudjuk fogadni Isten kezéből a jót, el kell tzdni fogadni a rosszat is." Jób könyve.

Nekem ez segített

2022. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindennek oka van én úgy voltam vele! Nagyon nehéz volt, első terhességemnél 8+5 naposan ment el a baba. Műtéttel fejezték be, aztán 8 hét után újra pozitív terhességi tesztem lett! Azóta 34 hetes vagyok és nagyon várjuk a kislányunkat! 🙂❤️
2022. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!