Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akiknek magzatelhalásuk volt?

Akiknek magzatelhalásuk volt?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig voltak utána még tünetek? A tünetek elmúlása nálatok is vészjelzés volt?

Sorstársakat keresek.


8. hétig mindennapos hányingerrel küzdöttem, meg olyan mellérzékenységgel, hogyha hozzáértem, akkor besz.rtam,kb olyan 8 hét 5 naposan egyik napról a másikra semmi tünet nem volt, majd hirtelen egy rossz érzés fogott el.


Olvasgattam itt, hogy a tünetek jönnek-mennek, úgyhogy nem igazán foglalkoztam vele, majd csak nem hagyott nyugodni a dolog, 9 hét 3 naposan elmentem, és már nem élt.



Nálatok is bejöttek a megérzések és a tünetek elmúlása?


2022. szept. 13. 22:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb úgy voltam mint Te.
2022. szept. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Sajnálom a veszteséged! 😞

Szerintem ez is egyéni: nekem már 6-7 hetesen megszűntek a tünetek, mégis megmaradt a babám. 💝

Másnak meg a missed ab után is még napokig tünetei vannak. 🤷

2022. szept. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Én valahogy a pozitív tesztnek sem tudtam örülni. Vártuk nagyon a babát, volt már egy akkor 1.5éves fiunk. 4hónap alatt estem újra teherbe. Megláttam a tesztet és mégis az volt bennem, hogy nem tudom beleélni magam. 7hetesen voltam megállapításon, minden rendben volt. De éb ott sem nyugodtam meg.

8hetesen elkezdtem görcsölni. Bementem ügyeletre, elhajtottak, vegyek be nospát.

9hetesen vérezgettem, görcsöltem. Újra ügyelet, kb rátették a hasamra a uh fejet, azt már küldtek is haza, megvan a baba címszóval.

2nap múlva újra görcs, addig még mindig vérzés. Újra ügyelet. Megnyomkodta a doki a hasam, semmi baj, pihenjek.

10hetesen elkezdtek foltok megjelenni a karomon. Estére írtózatos görcs. Férjem bevitt az ügyeletre, azonnal kicsapta a balhét, dőorvost kért.


Megvizsgáltak, babát már nem láttak, oszlásnak indult bennem. A karomon pedig hullafoltok jelentek meg, vérmérgezést is kaptam.


Azonnal műtöttek. A műtét után 2-3 nappal múltak el a terhestüneteim.


Ahogy lehetett újra belevágtunk. Egyből össze is jött a lányunk. Ott a tesztnél ismét boldogság fogott el

2022. szept. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Igen.7 hetesen voltam,akkor volt szívhang,de gyenge.Azt hiszem 10mm volt.8 hetes elmultam mikor elmult a tünet és megéreztem,hogy valami nem oké.Elmentem a dokihoz,közölte,hogy nincs szívhang.11mm.es volt az embrio.Vagyis a 7 hetes ultrahang után másnap vagy harmad nap állhatott le.Most 11 hetes elmultam.Nagyon hányingerem van,a cicim fáj,állandoan éhes vagyok stb .Szoval az egy hülyeség,hogy a tünetek jönnek mennek.Az márnem jelent jot,ha elmulik hirtelen a tünet.Max.enyhébb egyik nap,másik nap rosszabb.
2022. szept. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
5, szerinted hetekig úgy marad vagy mi? Ne írj már butaságot...
2022. szept. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

de gyorsan töröltetted is a válaszomat. gratulálok.

előző héten még élt a magzat, látták uh-n. kevesebb mint 1 hét alatt nem lesz hullafoltos, ez totál bullshit.


nekem a 14. hét körül állt meg a fejlődésben és csak a 2. genetikán derült ki. én akkor már meg is haltam, nem? 🤦🏼‍♀️

2022. szept. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

6, drága lelkem, arra nem gondoltál, hogy igazából 9 hetesen meg sem nézték rendesen neki,

(kb rátették a hasamra a uh fejet,) aztán 2 hét múlva jött ki rajta? Szerintem simán lehet 2 hét után foltos... úgy, hogy védeném kicsit, mert az orvos/szonográfus sem tévedhetetlen...

(Azt nem tudom, ki töröltette előzőt, én legalábbis nem jelentette senkit?

2022. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

7. nem gondoltam, mivel eü-ben dolgozom. (tudom, ezért helyből extra lepontozás, törlés-tiltáska jár)

még a legtrehányabb orvos sem engedi meg magának, hogy ne győződjön meg arról él-e a terhesség. ☝️

nem gondoltál arra, hogy nem objektív, netàn túloz a válaszoló? 🤷‍♀️

2022. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%

6!

Akkor fuss neki ujra. 7 hetesen volt uh, utana pedig 10 hetesen. Ez testvérek közt is 3 hét...


Gratulálok, hogy te ilyen hero vagy....

2022. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

9!


fuss neki mégegyszer. 9 hetesen “rátették a hasára az uh fejet” tehát megnézték, 10 hetesen meg már hullafoltos a válaszoló. ez max 1 hét, nem 3…


értelmezni vagy számolni nem tudsz?

2022. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!