Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akiknek magzatelhalásuk volt?

Akiknek magzatelhalásuk volt?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig voltak utána még tünetek? A tünetek elmúlása nálatok is vészjelzés volt?

Sorstársakat keresek.


8. hétig mindennapos hányingerrel küzdöttem, meg olyan mellérzékenységgel, hogyha hozzáértem, akkor besz.rtam,kb olyan 8 hét 5 naposan egyik napról a másikra semmi tünet nem volt, majd hirtelen egy rossz érzés fogott el.


Olvasgattam itt, hogy a tünetek jönnek-mennek, úgyhogy nem igazán foglalkoztam vele, majd csak nem hagyott nyugodni a dolog, 9 hét 3 naposan elmentem, és már nem élt.



Nálatok is bejöttek a megérzések és a tünetek elmúlása?


2022. szept. 13. 22:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ne bántsátok egymást..
2022. szept. 14. 11:26
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

És azt irta, hogy rendben találtak mindent?

Nekem is volt olyan GENETIKAI uh-m, nem csak egy sima ügyelet, ahol lemérték a magzatot, majd rá 3 napra a dokim megallapította, hogy 1 hete minimum nincs szívverés. ezek után én elhiszem.

2022. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

12. laikus számára is lehet látni a magzati szívverést az 1. és a 2. genetikain is. 2. genetikain kifejezetten sokat is kell foglalkozni a szívvel. megvan-e minden kamra, pitvar, sövény, nincs-e lyuk, milyen az aorta, nincs-e vissza áramlás, stbstb... 1. genetikain meg te is látod ahogy ver a szíve, mert az egész magzat egyben ráfér a monitorra. ezen ultrahang vizsgálatok elvégzéséhez külön képesítés is kell, de a te dokid (akinek nincs) megállapítja hogy 1 hete halott a magzat és a halott magzatot méregette egy másik orvos.

de most komolyan…

2022. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Inszeminációm volt,ezért a poz. teszt után hetente uh. Nem fejlődött rendesen,doki minden alkalommal elmondta,hogy már többet kéne látnunk,már nagyobbnak kéne lennie. Aztán 6. héten volt szívhang,ami reményt adott. 7. héten lassult a szívműködés. 8. héten elhalt. Viszont se terhességi tüneteim nem voltak,sem az elhalás nem járt tünettel. Jan. 20-án állapította meg a doki,hogy elhalt,31-én volt a missed ab. Hullafoltok nem jöttek,de már hallottam én is ilyet.
2022. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm dokija szerint valakinek akár 3-4 hét is lehet mire elindul magától a vetélés.
2022. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%
14. valószínűleg ugyanaz a sztori kering. sokaknak a hullafolt jelenségről úgy látszik fogalma sincs.
2022. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

4-6 het kozott eros hanyingerem volt és mellfeszulesem. A mellfeszules megszunt, a hanyinger gyengult, jott es ment.

8 hetesen voltam ultrahangon de nem lattak babát.

Jelenleg mutetre varok. A hcgm is esik lefele szoval tuti nincs baba.

2022. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!