Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6 hetes terhes vagyok 5 napja...

6 hetes terhes vagyok 5 napja van barnás folyásom tegnap voltam orvosnál mindent rendben talált.Ennek ellenére félek h vetélés lesz?

Figyelt kérdés
Semmilyen gyógyszert nem írt nem mondott semmit mitől lehet a barnázás.Volt valaki így ti kaptatok gyógyszert?van mar 2 gyerekem egyiknél se volt ilyen.
2023. aug. 16. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a pozitív teszttől használom az Utrogestan hüvelykapszulát, viszont nekem volt két vetélésem és a mostani várandósságom előtt is kimutatták az alacsony progeszteron szintet. Ennek ellenére 9 hetesen elöntött a vér, sírva rohantunk az orvoshoz, egy hematóma volt a baba mellett. Kaptam Rutascorbibt, Magnéziumot, kicsit később Velfemet, 5 hétig feküdtem és most szerencsére jó ideje nem barnáztam, az ultrahangon is nagy javulást láttak.


Ettől függetlenül is lehet egy kis vérzés az elején, nem voltatok együtt a pároddal?


Ha mindent rendben találtak, akkor nem hiszem, hogy gond lesz, de a biztonság kedvéért menj el magánba, ha van rá lehetőséged!


Minden jót nektek!🍀

2023. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az semmi nem jelent, hogy mindent rendben találtak. Mi a kérdés ? Gondolom nem ezt szeretnèd hallani, de sajnos benne van a pakliban, hogy vetélés lesz. Nekem is volt szívhang a 8.hèten. pár nap múlva pedig leállt a fejlődésben. Sokan pedig véreznek, barnàznak és nem lesz gond. Majd az idő eldönti. Nem tudsz mit csinálni. Mindenesetre szurkolok.
2023. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még annyi, hogy én kaptam progeszteront. De nem ez volt a baj, mivem nem segített.
2023. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A progeszteront egy gyors vérvétellel ki lehet deríteni. Esetleg el tudsz ugrani Synlabba, Cordenbe a mai napon? Holnapra biztos meglesz az eredmény és ha alacsony, a progi tud segíteni. Ha alacsony, akkor sajnos máshol kell keresni a problémát.


1-es

2023. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, szóval ha magas, vagy normál a progeszteron, akkor kell máshol ketesni a problémát...
2023. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor intézek egy vérvételt.azért is idegesít a barnázás mert nem együtt lét után vagy vizsgálat után jelentkezett hanem csak úgy.
2023. aug. 16. 10:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a legjobb, amit tehetsz! Nekem teherbeeséskor 35 nmol/l volt a progeszteronom, ami peteérést igazol és a normál érték legalsó határa, ennek ellenére az endokrinológus azonnal napi 3x2 Utrogestant írt fel, amit azóta is használok. A 12. hét környékén a legtöbben elhagyják, de nekem a vérző hematóma miatt jobbnak látták, ha hosszabban szedem.


Persze nem biztos, hogy a progi a ludas, de a környezetemben nagyon sok nőnek végül az Utro segített.

Nagyon drukkolok!


1-es

2023. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Sikerükt megnézetni a progeszteront?


1-rs

2023. aug. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia.nem a progeszteron a gond továbbra is tart a barnázás néha erősebb hasi fájdalommal azt mondták amíg nem vérzek erősen addig nem kell kórházba menni.Nem tudom mit tehetnék még.
2023. aug. 18. 12:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnom, hogy még nem derült fény az okára! Hematóma nem lehet? Nem tudod a dokidat megkérni, hogy nézzen meg esetleg újra? Tudom, hogy az orvosok ilyenkor sűrűn azt mondják, hogy majd eldől mi lesz, de hátha mégis megvizsgálna.

Méhen belül van a petezsák?


1-es

2023. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!