Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 9mm embrio 8 es fel hetesen...

9mm embrio 8 es fel hetesen szivhang nelkul mar nincs remeny?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam ultrahang vizsgalaton es ugy azt mondtak meg kell szakitani a terhesseget. A heten megyek meg korhazba megneznek megegyszer de mar ne remenykedjek ugye? Vagy lehet meg valami csoda?

2016. aug. 24. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Szia !


Nagyon nagyon őszintén sajnálom !

A REMÉNY mindig ott van !

Nem is tudom mit lehet mondani ilyenkor... :(((((


ÉN nagyon bízom benne, hogy a következő (korházi) ultrahangon lesz szívhang... de azt mondom Neked, hogy inkább érjen téged meglepetésként, mintsem hogy bizakodsz és csalódsz !


Erőt s kitartást Neked !!!!

2016. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Hetfon megyek delelott addig hatha tortenik valami csoda:( tavaly majusban volt egy vetelesem 5 hetesen azota vartuk az ujabb csodat es most ez:(
2016. aug. 24. 10:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok


Sajnos tudom mit érzel, nekem is volt egy 6 hetesen. és azóta nem sikerült még teherbe esnem, ez volt tavaly.

Bár én PCO-s vagyok, így nálam alapjában véve nehezebb ...


Kívánok neked minden jót ! És én is bizakodom ! Gondolok majd rátok !!!!

2016. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ne áltasd magad hiú reményekkel, ezt a babát most el kell engedned. Sajnálom. :(

Nekem két missed ab volt, mindkettő a 8. héten, most újra babát várunk. Tudom, hogy milyen érzés, és hidd el, hogy könnyebb lesz, ha el tudod engedni.

Nem tehetsz róla, te mindent megtettél, vigyáztál rá, tőled független, hogy így történt.

2016. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!😊

Igaza van az ultolso valaszolonak nem szabad bizakodnom fel kell keszulnom:(

Sajnalom ami veled is tortent es minden jot kivanok nektek!

2016. aug. 24. 11:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor volt pozitív teszted.

Ha a nemvárt napján már pozi volt, akkor csoda kell.

Ha később, akkor simán belefér!

Drukkolok nagyon!

Nekem is volt vetélésem a 8 héten, igaz, nekem embrió sem volt, üres petezsák. Most újra babát várok, a 12. héten vagyok, remélem, túl a veszélyes időn.

2016. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Gratulalok kedves utolso! Nagyon orulok neked barcsak en is itt tartanek:(

Sajnos mar mensi elott 3 nappal eros pozi volt a tesztem ugyhogy ez a babo meg azt hittem idosebb is lesz a kornal, foleg hogy 4hetes es 3 naposan mar 6mm petezsak volt szikholyaggal:(

2016. aug. 24. 14:47
 8/11 anonim válasza:
Szia! Ugye megírod majd mi lett? :(
2016. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Persze😊

Azota sincs semmi bajom a hom magas minden reggel es tegnap teszteltem nagyon eros pozit. Tudom ezek semmit nem jelentenek de pici remenyt adnak. Bar azota imadkozom hogy ha nem el mar induljon be a veteles hetfoig.

2016. aug. 26. 07:49
 10/11 anonim válasza:
Sajnálom:(
2016. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!