Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » X3 vagy XC90? Mire figyeljek...

X3 vagy XC90? Mire figyeljek nagyon, amikor megnézem őket? 2003-as automata mindegyik.

Figyelt kérdés
Sosem volt és nem vezettem automatát, azt sem tudom milyennek kell lennie. Nincs szerelő legjobb haver, aki eljönne velem. Az x3 az elvileg most lett 6k-ért szervizelve, 2,2m az ára. Az xc90-re meg kell költeni ennyit elvileg - váltóra tuti - az 1,7m. Vagy felejtsem el mindegyiket? 2 m a keret. Jah és nő vagyok, ami nehezítő pálya még 😅

2022. márc. 15. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lutri mind a kettő. Ha nem értesz hozzá, akkor célszerű fizetős szakit vinni magaddal.
2022. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

X3-nak ez 2-2,2 az alja, XC90-nek meg a leges legalja. 2m csak a vételár vagy a teljes keret? Számolj az átírás+biztosítással, ami jóval 100ezer felett lesz. Plusz az első szerviz, ami egyiknél sem fog 200ezer alatt megállni (és ugye a Volvonál még ott a váltó).

Csak ez a két típus játszik?

2022. márc. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Az x3 az elvileg most lett 6k-ért szervizelve" Gondolj bele: ha el akarsz adni egy autót, csináltatsz előtte jó minőségű szervizt? Ugye, hogy nem. A lehető legolcsóbb vackokkal megjavítják, hogy eladható legyen.
2022. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 nem csak ez a 2 játszik, de elsősorban német. Akár kombi is, ha nem suv.


#3 pont erre gondoltam én is. Inkább elengedtem mindegyiket, végül is nem sürgős.

2022. márc. 16. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pénz nem akadadály, akkor majdnem hogy mind1, milyen kocsit veszel. De ha nem akarod szivatni magad, akkor nem árt először jól utána nézned egy adott típusnak. A legjobb pedig az, ha van lehetőséged vizsgasoron átnézetni a kocsit.
2022. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!