Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A régi 20+-os Japán autók...

A régi 20+-os Japán autók szerelmesei mit szeretnek ezekben az autókban?

Figyelt kérdés
Nagy részük zabálja az olajat és nagy részük rozsdabogja. Ezekre is lehet rendesen költeni.
márc. 2. 23:07
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
#30 Pontosan. A japán autónak azért van sok szerelmese (én is ilyen vagyok), mert én mindig úgy választottam járgányt, ahogy a pénztárcám engedte. Nem annyit fizettem érte, amennyi a vagyonom volt, hanem annyit, hogy 5-10 évig meglegyen és kiszolgáljon. A japánok erre gyártanak autót, kiválóan. És a használtpiacon is attól veszem az ilyen autót, aki szintén így áll hozzá, vagy még több pénze van, mint nekem. Ez a különbség. Német prémiumnál az a baj, hogy megveszi az ember kockázat- és költségfelmérés nélkül attól, akinél már évek óta szintén úgy van meg, hogy nem mérte fel előre, mennyibe is kerülne neki, ha normálisan tartaná. Igen, baromi kényelmes egy Merci vagy BMW, mind fizikai komfortban, mind vezetéstechnikailag stb. Csak én ezt nem várom el egy autótól, és nem is lennék hajlandó annyit fizetni, amennyibe kerül, mert szerintem az a komfort, amit a "prémium" címszóval árulnak jócskán túl van árazva. Lehet akármilyen a futómű, úgyis az ágyamban alszom éjszaka, vezetés közben nem kell masszírozni a fenekem, kibírom az utat ilyen "luxus" nélkül is.
márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Idén lesz 39 éves a rizsrakétám. Jól összerakott darab. A tuningot is bírja, persze ésszel. A legnagyobb gond a karosszéria, az is ott, ahol vizet kap. Eleje és a kerékívek. Máshol még azzal sincs gond. Pár évente lakatolás, az első szoknyát pedig kicseréltem üvegszálra. Az alvázzal semmi gond. Motorikusan kiváló. Beltér a korához képest jó. A könyöktámaszt kellett újra bőrözni.
márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!