Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki mindkettőt vezet, vagy...

Aki mindkettőt vezet, vagy vezetett már: a manuális, vagy az automata váltós autókat szeretitek jobban vezetni?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 11:27
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
71%
Csakis automata kocsim lesz nem is ertem mit lehet elvezni a kezivaltossal vezettem evekig de mikor lett lehetoseg automatat vettem. Egyebkent csak Europai orszagok ilyen megrogzott kezivalto imadok Amerika,Ausztralia,Japan,Azsia fejlett orszagai mind az automatat preferaljak.
ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Pedig nem fogom lecserélni a 400-as drz-t egy 400-as burgmanra. :D
ápr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába a rázkódás, manuálisnál csakis az én döntésem, hogy milyen fordulatnál és hanyadikba kapcsolok."


Hazudhatsz magadnak, ettől még nem így van 🤡 Nyilván bőgetheted a motort 6.000-es fordulaton városban, csak hülyének fognak nézni.

ápr. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Automatat is lehet ugy vezetni hogy akkor valtson mikor akarom egyszeruen csak felengedem a gazt es felvalt. Ha elozni akarok benyomom a gazpedalt es visszavalt ilyen egyszeru..
ápr. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
De nincs meg benne a gépiesség érzete. Amúgy meg ez is kicsit olyan, mint az órák. A Samsung okosórám sokkal többet tud - amellett, hogy az időt is pontosabban mutatja - mint a mechanikus órám, mégis az a gépiesség a mechanikusban van meg, holott még egy kvarc is pontosabb.
ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Mindenestre nem véletlen, hogy az összes autós újságíró is rajong a jó kéziváltókért
ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Budapesten élek, szóval csakis automata :)
tegnap 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
#31: sőt, már az EU-ban is egyre jobban terjednek az automataváltós autók, csak a csóró kelet-európaiak ilyen "maradiak"
tegnap 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Csóró kelet-európaiként, szeretnék egy 70-es évekbeli 911-es Porscheval közlekedni. Ti csak fejlődjetek, modernizálódjatok, élvezzétek az automata váltó nyújtotta kényelmet, nekem továbbra is jó lesz az a "maradi " megoldás, amikor jobb kézzel a padlólemezből kiálló kart ide-oda tologatom. 🤣
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Az automata valto nem egy mai talalmany usaban mar az 50-es evekben azt szereltek az autokba. Nalunk meg akkor auto is alig volt az uton...
ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!