Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Scirocco vagy Audi A5...

VW Scirocco vagy Audi A5 tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Mind2 modell nagyon tetszik.

A Sciroccora már hallottam hogy le női autózták, pedig szerintem igenis morcos kis ideges arca van.

Ti melyiket vennétek? Motor váltó ugyanaz mind2 ben.



ápr. 30. 13:52
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
75%

#9 Hagyjad ezek hülyék😆


Olvastam én már itt olyanokat, az A6 csak egy passat sznoboknak, az a4 ugyanaz mint az octavia. Már alig várom mi a fax lesz a következő amit kitalálnak ezek a laposföldes idióták, tippjeim szerint a következő valami olyasmi lehet majd hogy a Q7 is csak egy Kodiaq, vagy a macan csak egy átemblémázott tiguan.

ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
52%
A5-hoz külön pénztárca kell csak szólok....
máj. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
#11 na de akkor mi lesz a Q8? 😂
máj. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

A5 egyértelműen, ez számomra nem is kérdés! Nem is teljesen egy kategória a kettő.

Tudom, hogy sokan odavannak a Sciroccoért. Amit én valahogy nem tudok felfogni. Az gyakorlatilag egy 3 ajtós Golf. A Golfnál unalmasabb autó meg szerintem a világon nincs! Többször nézegettem már őket, biztos, hogy nagyon jó technika, meg minden, de a kinézete miatt eddig soha nem vitt rá a lélek, hogy ilyen autóm legyen.

Meg ez a Scirocco hátulról engem mindig a béka seggére emlékeztet. :D Az A5 sokkal szebb, elegánsabb autó. Igaz hogy drágább is.

máj. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia én az A5 -ről tudok nyilatkozni mivel ilyenem van. Imádom minden centijét, utcán is sokszor utána fordulnak, pedig 16éves lesz :D Én mindenképp tudom ajánlani, de előtte érdemes szerelővel vagy hozzá értővel átnézni.
máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

"Már alig várom mi a fax lesz a következő amit kitalálnak ezek a laposföldes idióták,"


Na ilyen, amikor az egybites zsírosnadrágos parkolóhuszár nem tudja megkülönböztetni az irónia és szarkazmus keverékét valóságtól.


Arra céloztam némi szarkazmussal, hogy a mostnani autók formavilága olyan "sokoldalú", hogy az már gömb.

Azokat az eröltetettt magyarázatokat, hogy "a passatos csak az emblémát fizeti meg" pont az olyan kisebbségi komplxusos skodásoktól idéztem, akik próbálják megmagyarázni, hogy a skoda tulajdonképpen VW, és VW-sok hülyék, mert csak az emblémát fizetik".


Aki ez alapján laposföldesezni kezd, szerintem azt sem tudja mit beszél, csak hallotta olyanoktól, akiknek nem csak drót van a fejében.


Jártál már Salzgiitterben, Wolfsburgban, vagy Braunschweigban valamelyik gyárban, akár csak látogatóként?

máj. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

"A passatnak, tuaregnek, pláne az amarokról nemis beszélek. Hogy mi köze a golfhoz fogalmam sincs."


Érdekes, azt meg valahogy nem sikerült átgondolnod, hogy a scirocconak az A5-höz mi köze. :D

Na kb. pont annyi.

máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
#17 Segítek, semmi, és nem is mondta senki hogy közös vonásaik lennének.
máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
18. Szerintem segíts inkább magadon. Föleg, hogy senki sem kérdezett.
máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
#19 Elmúltál már 12?😆
máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!