Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Scirocco vagy Audi A5...

VW Scirocco vagy Audi A5 tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Mind2 modell nagyon tetszik.

A Sciroccora már hallottam hogy le női autózták, pedig szerintem igenis morcos kis ideges arca van.

Ti melyiket vennétek? Motor váltó ugyanaz mind2 ben.



ápr. 30. 13:52
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Gondolom ezt azért feltételezed, mert te már 14 évesen ha másban nem is, legalább korban felül akarsz kerekedni. Tippem szerint több mint hármszorosa vagyok mint te. Tinikböl is csak a butábbja jön a korral folyton, mert más ütökártyája nincs.
máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
#20 Pöcsöd szörösödik már?
máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
*szőrösödik
máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
#21 Itt nincs kör visszafordító ez nem UNO. Hülyeségeket beszélsz aztán neked áll feljebb.
máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

"Hülyeségeket beszélsz"

Nyilván, mivel hülyéskedtem, de ezt írtam is. Nem tehetek róla, hogy a dolgok kisarkítása (értsd a VAG csoport "gazdag formavilága" = minden VW golf csak más méretekben) már annyira költöi dolog bizonyos "kultúrköröknek" hogy értelmezhetetlen.



"aztán neked áll feljebb."

Nyilván akinek nagyobb, és alapból is magasabb, feljebb is áll. De nem értem, ennek megint mi köze a témához.

máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

"Itt nincs kör visszafordító ez nem UNO."


Nem tudom milyen pontosan az UNO, a zsugázás szintén más kultúkörök szórakozása.

máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Nagyon elvagy telve magadra, aztán te vagy egy viselkedni nem tudó nagyképű paraszt, kultúrkörökről ne is beszélj mert közöd nincs hozzájuk.
máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

"Nagyon elvagy telve magadra"


Vagy + eltelve = el vagy telve. Elváló igekötöket tanulgasd még. "Igekötö nem ragad segédige'."


Magamra?

A vonzatokat is tanulgasd még, mielött elöadást tartasz a kultúráról. :D


" aztán te vagy egy viselkedni nem tudó nagyképű paraszt"

Azt tudod, hogy a parasztokat csak a suttyó prolik nézik le?

Én tisztelem öket a munkabírásuk miatt, és irigykedek rájuk, mert megtermelhetik a saját állatot és növényt. Bárcsak tehetném.


"kultúrkörökről ne is beszélj mert közöd nincs hozzájuk."

Kultúrkörnek nevezzük a parkolóban bandázó nagykipufogós suttyókat is, akik mindig csak "kétezeré" tankolnak.

Úgyhogy a te köreid is beleférnek a definícióba.

De azért vicces volt ezt olyantól olvasni, aki a saját anyanyelvével ilyen szinten nincs tisztában.

máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Nagyon kivagy látom. Szeretnél te olyan kultúrkörbe tartozni, mint én szerintem… akiket itt leírtál pont azok, akik ebben a minősíthetetlen stílusban esnek neki a másiknak a saját belső frusztrációik eredményeképpen, pont úgy mint te.

Igen így írjuk helyesen; el vagy telve, a megállapítás valós, csak merőben eltér a tárgytól…

máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Kicsit eltértünk a témától úgy érzem...

Én csak arra voltam kiváncsi,hogy kinek melyik tetszik jobban?

máj. 2. 18:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!