Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Scirocco vagy Audi A5...

VW Scirocco vagy Audi A5 tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Mind2 modell nagyon tetszik.

A Sciroccora már hallottam hogy le női autózták, pedig szerintem igenis morcos kis ideges arca van.

Ti melyiket vennétek? Motor váltó ugyanaz mind2 ben.



ápr. 30. 13:52
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Kétségtelen A5, normális anyagok, normális motorok, messze elegánsabb forma, jóval jobb futómű.
máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Bár tudom, hogy Te az újra gondoltál....

de azért na! a régit szerintem marha jól eltalálták: [link]

máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
#32 Ja hát ez egy teljesen más dolog, nyílván nem erre gondolt a kérdező, tény hogy ennek autósabb formája van mint az “új”-nak ami inkább hajaz egy guruló tengerimalacra.
máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"Szeretnél te olyan kultúrkörbe tartozni, mint én szerintem…"


Szerintem meg nem. Hacsak nem doktor vagy valami használható müszaki témában, vagy idöd (és családod) megengedi, hogy nemzetközi vizeken vitorlázzál.

Ha ebböl egyet fel tudsz mutatni, akkor meghajlok elötted, és elismerem, kicsit irigy is vagyok. Bármi mással úgy vagyok, mint a parasztbácsi a sassal.


Egyébként meg ha olyan kultúrkörbe tartoznál, amibe képzeletedben, nem használnád a parasztot szitokszóként, és nem mások korával foglalkoznál. Így nem félek, hogy valamikor is meg kellene hajolnom elötted.

máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nem kell qrva nagy fasza csávó vagy, csak mostmár fel ne robbanj itt nekem.
máj. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

A "csávó"-t is bizonyos "kultúrkörök" használják ott Észak-Kelet-Magyarországon.


[link]


"fel ne robbanj itt nekem."


Nyugi-nyugi, írásban lehet nem megy olyan jól át, de jót szórakozok, amikor valaki megjátssza magát, de de az írásból kibukik a valóság.


De látom azért nem vagy teljesen elveszve, ha 33-ast te írtad, haláli a hasonlat....

máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!