Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Túl nagy kérés szülinapra egy...

Túl nagy kérés szülinapra egy használt autó?

Figyelt kérdés
Most lesz a 18. szülinapom. Megvan a jogosítványom és sokat gyakoroltam az anyukámmal. Kérdezték, hogy mit szeretnék szülinapomra, és mondtam, hogy egy kis használt autót. Nyári munka mellett a benzint én fizetném. Ha család összedobná a pénzt még így is nagy kérés lenne?
2009. ápr. 6. 13:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérj inkább egy robogót, olcsóbban kijön és nyáron-tavasszal nagyon jó vele utazni. Én is szerettem volna autót, a 20. szülinapomra, nekem indokom is lett volna rá, meló, suli rossz buszjáratok. Az autót magát meg is tudtam volna venni, egy picit kellett volna pótolni, de fenntartani nem tudtam volna, lóerőadó, biztosítás, szervíz, zöldkártya, és még ami közbejön időközbe.

A mai világba pedig pláne nagy ajándék lenne egy ilyen. Mérlegeltem a dolgokat azóta robogóval járok, télen pedig busszal, vagy valaki elvisz.

2009. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszonom a valaszokat. Husvetra elolegben meg szulinapomra, megkaptam a nagymamamtol meg a szuleimtol az autot. Suzuki maruti. 150.000Ft-volt ezt a mama a tobbit anyuek fizettek. Kb 60.000 ft korul volt nekik. Nagyon boldog vagyok! :)
2009. ápr. 12. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!