Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtuk az autónkat, de úgy,...

Eladtuk az autónkat, de úgy, hogy ma elvitte a vevő, és hétfőn fizeti ki az árat. Mi van, ha nem fizetik, vagy visszahozzák a kocsit törötten?

Figyelt kérdés
Megírtuk az adásvételit, de csak most vettük észre, hogy nem jól lett kitöltve (nincs tanu beírva). Az ár, amiben megegyeztünk sehol sincs leírva. A papírok nálunk, hétfőn kapják meg, ha kifizetik.

2013. máj. 22. 21:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
97%
Hát sok eszetek van, már ne haragudj. Gyorsan hozzátok vissza tőlük a kocsit. Viszont a papírok meg nálatok? Ezt hogy? Most forgalmi nélkül kocsikáznak?
2013. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
97%
erre csak annyit mondok: LOL
2013. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
96%
Jesszus, ne legyetek már ilyen buták!!! Irány a kocsiért!
2013. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
97%
És 1-es, szerintem az adásvételi papír nincs a vevőknél, a forgalmi náluk van, de lehet csak én gondolom így.
2013. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
97%
ÉS én is mondom, MENJETEK MOST AZONNAL EL A KOCSIÉRT!!!
2013. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
78%
Azt ajánlom hogy a bontóknál érdeklődj a kocsid iránt.
2013. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
97%
megnyugodtam, nem tűntek el a hülyék a világról.
2013. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
95%
Buták vagytok. Mást nem tudok mondani. Főleg gratulálok, ha barnabőrű népnek adtad...
2013. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
95%
Én ezt nem is értem! Odaadni valamit úgy, hogy majd 5 nap múlva kifizeti? Honnan vettél te ilyet? Vagy veled már megtörtént, hogy fizetés nélkül megkaptál valamit egy hétre? És ha lefotózzák gyorshajtással? Írtatok kölcsönadásit? Vagy hogy bizonyítod, hogy nem te voltál? Még sorolhatnám az "és ha" kezdetű mondatokat, de minek, te egy másik világban élsz úgy látom.
2013. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem hétfőn adtátok oda az autót?


Ha kifizetik, akkor is imádkozzatok, hogy később ne a rendőrségi hírekben lássátok viszont az autótokat mint egy bankrablás járműve, vagy nehogy egy halom autópálya pótdíjat kapjatok, vagy hogy ne legyen részese egy cserbenhagyásos balesetnek! De jöhet még gyorshajtás csekk, és egyebek...


Ha netán visszahozzák, akkor nézzétek át, hogy meg van-e minden benne, és nem cseréltek-e ki egy-két dolgot!

2013. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!