Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtuk az autónkat, de úgy,...

Eladtuk az autónkat, de úgy, hogy ma elvitte a vevő, és hétfőn fizeti ki az árat. Mi van, ha nem fizetik, vagy visszahozzák a kocsit törötten?

Figyelt kérdés
Megírtuk az adásvételit, de csak most vettük észre, hogy nem jól lett kitöltve (nincs tanu beírva). Az ár, amiben megegyeztünk sehol sincs leírva. A papírok nálunk, hétfőn kapják meg, ha kifizetik.

2013. máj. 22. 21:08
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
90%

Én mikor fél éve vettem az autómat, az eladó még abba se ment bele, hogy utalással fizessem ki az autót.

Hiába adtam meg az összes személyi adatomat, hiába írtuk volna bele a szerződésbe, hogy ha két napon belül nem érkezne meg az összeg a számlájára köteles vagyok visszaszolgáltatni az autót, ragaszkodott a készpénzhez. Mert szerinte az utalással lehet csalni még ha vele együtt megyek is be a bankfiókba és a szeme láttára utalom el.

Mert az volt a kifogás, hogy mi van akkor ha előtte lefizettem az ügyintézőt...

Így végül is több mint egy millió forinttal a zsebemben kellett átutaznom az országot több buszon, vonaton átszállással.

Ez a másik véget. Ti meg az egyikek vagytok.

2013. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
95%
Arra az autóra keresztet vethettek...
2013. máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Na mivan? Intéztetek valamit?
2013. máj. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
jóég,milyen emberek vannak
2013. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
52%

csak azért írok ide, mert kíváncsi leszek a fejleményekre, de fogadjunk, hogy nem kértetek tőlük igazolványt se :)


LOL így bukni egy kocsit, hát a 2 gyerek továbbra is sírni fog :DDD

2013. máj. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Sajnos a kérdésben semmi nevetséges sincs, hanem csak egy újabb tanulság: naiv és kétségbeesett embereket hogyan vernek át barnább bőrű honfitársaink :(


De egy ilyen trükknek bedőlni, hát... nagyon lúzer dolog, és sajnálom, hogy megtörtént.

Igen múlt időben írom, mert teljes mértékben biztos vagyok abban, hogy nem fognak vissza menni a pénzzel a bodzások.

2013. máj. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
"honfitársaink". nekem nem a társaim...
2013. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
Szerintem az egéssz nem igaz,de ha valóban igy van akkor is hétföig szavazzunk bizalmat az embereknek.Vannak még csodák ha kevés is.Drukkolok,hogy jó vége legyen a dolognak.
2013. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Kifizették a kocsit?
2013. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Napkiraly ***** válasza:
szerinted?
2013. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!