Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtuk az autónkat, de úgy,...

Eladtuk az autónkat, de úgy, hogy ma elvitte a vevő, és hétfőn fizeti ki az árat. Mi van, ha nem fizetik, vagy visszahozzák a kocsit törötten?

Figyelt kérdés
Megírtuk az adásvételit, de csak most vettük észre, hogy nem jól lett kitöltve (nincs tanu beírva). Az ár, amiben megegyeztünk sehol sincs leírva. A papírok nálunk, hétfőn kapják meg, ha kifizetik.

2013. máj. 22. 21:08
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
97%
Van még eladó autótok? Megveszem.
2013. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Minden papír nálunk van (forgalmi, törzskönyv, adásvételi). És igen, barnabőrűek voltak, de nagyban nehezítette a helyzetet, hogy qrva nagy szarban vagyunk anyagilag, 2 gyerek ordított mellettem, a férjem intézte. Nem az a kérdés, hogy hülyék voltunk, hanem hogy mit csináljak, ha nem tartják be a szavukat!!!
2013. máj. 22. 21:22
 13/42 anonim ***** válasza:
95%

Most komolyan. Miért adtátok oda a kocsit amíg nincs nálatok a pénz? Ha meg van az adásvételi és nincs odaírva ár, és ők (ESETLEG) visszajönnek, akkor kezetekbe nyomhatnak akár 100 Ft-ot, hisz nincs ár írva. Hogy hogy ezek csak most derültek ki? Amikor aláírtátok a papírt, nem néztétek át? Ugye nem több száz ezerről beszélünk? (vagy még többről)

Tudom, hogy nem voltam nagy segítség, de itt már sok jóra ne számíts! :(

2013. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
97%

az adásvételit személyiről írtátok, vagy bemondásos módszerrel? ha bemondásos módszerrel, akkor most láttuk a hogyan lopjunk kocsit 10 perc alatt 14. epizódját.

van még autótok? így én is vennék, ha széthajtani a mezőn, felgyújtani, majd elvinni vasba is megérni.

2013. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
93%

Jézusom!


Nincs ár és nincsenek tanúk?


Ne legyen igazam, de a pénznek és autónak is búcsút inthettek.


Megnéztétek, hogy a saját adataikat adják meg? Igazolványukat láttátok?


Szerintem most rögtön menjetek be a legközelebbi rendőrségre és tegyetek feljelentést.

2013. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem mostantól még nagyobb sz@rban vagytok!
2013. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
95%
Ha akkora szarban vagytok, akkor főleg nem kellett volna elajándékozni az autót a cigányoknak. 99,99% biztos, hogy nem fogják hozni a pénzt. Ha van elérhetőség a bokszosokhoz, kérjétek vissza az autót. Ha nem adják vissza, fenyegessétek meg őket rendőrökkel. Ha akkor sem adják vissza, irány a rendőrség. Remélhetőleg tanúk és ár nélkül érvénytelen az adásvételi.
2013. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
94%
Ti tényleg odaadtátok a kocsit becsszóra, ráadásul cigányoknak? El tudom képzelni mennyire fontosak nekik a papírok. Egy ima talán segíthet...
2013. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan mondom, most jelentsétek fel őket, míg azt hiszik, hogy vártok, és rendszám alapján talán még el tudják őket kapni. Holnap már lehet, hogy késő lesz.
2013. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
17-esnel a pont, de remelem mar offline vagy, es azt intezitek!
2013. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!