Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy 14 éves BMW 530i-it...

Vettem egy 14 éves BMW 530i-it. Full extra, bőr belső millio-ért. A barátaim szidják hülyéznek irigykednek, nemi mérettel poénkodnak. Miért zavarja az ismerőseimet hogy prémium kategóriás, de kicsit régi autót vettem?

Figyelt kérdés
Minden barátom, akik többnyire milliókért vettek szinte új (Suzukit, Chevrolettet stb... ) nekem is ilyen autókat tanácsoltak Ford mondeot, meg astrát.. de nekem ezek az autók tetszenek, teljesen oda vagyok a sajátomért is :)
2013. okt. 10. 21:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja és ez a Chevroletre is igaz.
2013. okt. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
14%

Jól jártál! Az a bömös vasból van, nem papundekli!


Én Fordozom. Van egy fehér Scorpiom, meg egy kék Mondeom. A Mondeo nem olyan jó. A Scorpio jobb. Az sem egy nagy durranás, alja a kategóriának, de azért beszarsz, mik vannak benne. Pufibőr, digitklíma, térdfűtés, RWD, stb. Pöffeszkedek a körúton, belső sáv. Külsőben hasonló korú férfi, asszonnyal, két gyerekkel. Kitöltötték a lízingelt Corsa légterét... Te, az az irigy, sunyi pillantása csávókámnak. :D Az mindent überelt! Ráadásul én is 9 literrel járom a várost, meg ő is. (2.0i vs 1.2, 1.4 Opel.) Az én kocsim ára az ő első évi törlesztője, cakk-pakk. Ne hallgass a hülyékre, irigyekre, ha tudod tankolni, tiéd a világ!!! Én 520-ast, 525TDS-t vettem volna, de hát biztos van egy saját kutad...

2013. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!