Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F kocsiban kicserél...

Opel Astra F kocsiban kicseréltem az autórádiót, de nem tudom összehozni az antennával, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Kicseréltem a gyári kazettás autórádiót egy újabbra az Astra F kocsiban. Ami gond, hogy az antennakábelt nem tudom csatlakoztatni a rádióhoz, más a csatlakozója. Az antenna is eléggé sokat vacakol, alig tudom kihúzni, sőt teljesen már nem is lehet. Ha nagyon kihúzom, akkor kijön az egész. Mikor vettem a kocsit, akkor is ilyen volt már. Arra gondoltam, hogy vennék valamilyen tetőre szerelhető antennát, és azt szerelném fel. Csak nem tudom, hogy hogyan lehet megbontani a kárpitot, úgy, hogy vissza is tudjam rakni? És hová lenne jobb az antennát tenni, előre, vagy ionkább hátra? Vagy esetleg maradjak a régi teleszkópos Opel antennánál, és az antennacsatlakozót a kábelen cseréljem csak ki? Ti hogyan oldanátok meg?
2014. okt. 26. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Van hozzá átalakító amit rádugsz a régi csatira, és jó lesz az újhoz :)
2014. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!