Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom kiszedni? Gázolaj...

Hogyan tudom kiszedni? Gázolajat tankolt az asszony benzin helyett!

Figyelt kérdés

egy 1993as mazda323 1.6 injektoros autóm van.hogyan tudom kiszivni belőle a dieselt?csövet nem tudok ledugni a tankjába.s.o.s..

köszönöm a válaszokat.


2010. febr. 13. 20:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A/C relénél rövidre zárod egy kábellel így nyomni fogja folyamatosan az üzemanyagot.Csak a saját A/C-val tudod kinyomatni a gázolajat. Utána benzint bele,és mehetsz.Csőledugás felejtő,hidd ez az egyetlen bontás nélküli módszer!
2010. febr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A katalizátor nem a gázolajra van kitalálva.Le kell venni a tankot,kimosni és kicserélni az üzemanyagszűrőt.
2010. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
megvan az ac.az ac melyik szálait kell összekötnöm,h beinduljon?és kinyomja az üzeanyagot belőle?
2010. febr. 14. 13:47
 14/24 A kérdező kommentje:
vagy vinnem kell neki,1 pozitivot,meg 1 negativot direktbe?
2010. febr. 14. 13:51
 15/24 anonim ***** válasza:
61%

Egyébként az egyik válaszoló rosszul írta, hogy benzinesnek nembaj ha dízelt raknak bele


Ez pont fordítva van! Dízelekbe néha szokás egy kevés benzint rakni hogy tisztítsa egy kicsit és télen könnyebben indul

2010. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Nekem már volt ilyen esetem, a következőt csináltam.Ráálltam a szerelőaknára (Ha Neked nincs,keress a szomszédoknál), akkus fúróval megfurtam a tankot a legmélyebb pontján, ami ugyan nem nagyon látszik, de azért "kitapintható"(Az óvatosság kedvéért a furógépet nedves rongyal betakartam)A lyuk átmérője három milliméteres volt.Ezen szépen lefolyt a "lé".Volt hármas vizzárós popszegecsem, belenyomtam.(Három éve nulla a szivárgás)Az üres tankot telenyomtam benzinnel.

És örülés.

2010. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
fúrót a tankhoz? neee
2010. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ekkora f@szságot nem hallottam,ez egy igazi kókler megoldás! Gratula :))
2010. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

"furót a tankhoz? neee"

Kérlek értelmezd a leirtakat.Mert mit gondolsz a karosszériások csak kalapáccsal, meg gittel dolgoznak? Képzeld, még lánghegesztővel is, csak megfelelő védelem alatt.Hol van az, az én 12 voltos fúrómhoz?Az utánad következő pedik "kókler"-nek becéz.Ő ugyanaz a kategória mint Te.Mindezen válaszaitokon túl, a kérdető kérdésére NEM válaszoltatok!Pedig Ö inkább erre lett volna kiváncsi!

2010. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,én voltam aki privibe végig segített a srácnak!!!! Kérdezd meg tőle! 20 éve nyomom az ipart "kicsi" de ilyen koklerkedésre soha nem vitt rá semmilyen kényszer.Számomra az ilyen aktivisták sehol se .....
2010. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!