Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is tiltásig szoktátok a...

Ti is tiltásig szoktátok a BMW-t a pirosnál nyomni?

Figyelt kérdés

Szeretem ezt a kocsit, feltűnő és szép.

A hangja mint valami sportmotornak.

Pirosnál mindig bömböltetem egy kicsit.

De csak a miheztartás végett.

Volt hogy egy suzukis mellém állt, és ledundizta, majd átnézett hogy mi a helyzet.

Intettem hogy figyuzzzáááá kíícsávóó!

A 4 liternek adtam egy gázfröccsöt, azt hittem a japán csodakocsi a hangorkántól darabjaira hullik.

Zöldnél csak elkullogott.

Kinek volt hasonló élménye?



2015. ápr. 5. 13:28
1 2 3
 1/30 bp1985 ***** válasza:
87%
Csak az ilyen szerencsétleneknek van ilyen élménye, mint neked. Nagyon ügyes vagy, hogy egy suzukit legyorsulz.
2015. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%
Nekem,hasonló csak Audi-val.
2015. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Gyorsulgatni, ekkora kocsival nincs értelme, nem szoktam.

Aki hátulról érkezik látja a feliratot a kocsin, nem szoktak próbálkozni.

Inkább csak a hangját szeretem hallgatni, hogy duruzsol.

Néha van, aki megakarja mutatni, főleg a pirosnál, mikor az 1.3 és 1.4 motoroknak odalépnek, és elkezdenek cincogni, ilyenkor egy komolyabb gazfröccsel letisztázom az erőviszonyokat.

De ennyi.

2015. ápr. 5. 13:38
 4/30 anonim ***** válasza:
79%

Hű, lenyomtál egy suzukit, nagyon menő... Az ilyeneket szokás "szerencsétlen b.z.nak" hívni. Egészségedre. Remélem azért más örömöd is van az életben.

És mielőtt megvádolnál, hogy irigy vagyok mert nem engedhetem meg magamnak, hozzátenném, hogy nincsenek ilyen problémáim. Csak veled ellentétben ekkora szellemi nyomorék sem vagyok. De köszi, hogy te is erősíted az idióta BMW-sek számát, ami miatt ha ilyen kocsid van, akkor általános népfelfogás, hogy csak h.lye lehetsz. Te vagy az ilyen sztereotípiák élő példája.

2015. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 dirtboy ***** válasza:
91%
az sem normális aki ezt a kérdést komolyan vesz,ordít róla hogy csak polgárpukassztani akar és röhög a válaszokon.
2015. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
34%

Nekem volt ilyen, Siófok kivezető 2 sávos. Indulok normálisan, 100-nál már 6-ban vagyok, krúzolok nézem a tájat. Az eszetlen BMW-s azt hitte versenyzünk, beér mellém, a kaszniból majdnem kiszakad a motor, szerintem 2-ban lehetett. Nyomja a trágya 535D-nek. Néz át, vicsorog a buta fejével. Csavartam + fél centit a gázkaron 6. fokozatban, 130-ig még próbálkozott, de mikor pár mp múlva már 20-30 méter volt köztünk feladta. Nem túl intelligensek ezek a lények ha leállnak a dezsővel egy 600RR ellen..

Mondom öreg legközelebb szólj már át ha versenyzünk, mert én nem is tudtam róla.. Akkor készülök kicsit, vagy adok egy 500 méter előnyt, esetleg nem váltok fel csak 3. sebességig.

Szánalmas majmok ezek te, én csak röhögni szoktam rajtunk.

2015. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
Amikor nekiszállsz a fának, akkor nem fog segíteni a 4 liter.
2015. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Vizéli László ***** válasza:
100%
Esetleg arra nem gondolsz hogy ha megnézi valaki az autódat, csupán azért teszi mert esetleg szép? Én is megnézem lámpánál a mellettem állót ha valami egyedi, szép rajta, legyen az sport autó, luxus, vagy veterán. Nem kell egyből vagizni, hogy lenyomsz 1 suzukit mert megnézte a 4 literes autódat. Akkor vagizz ha legalább egy Audi R8 áll be melléd, és az néz át. Ő biztos nem amiatt fog átnézni mert neked milyen pöpec autód van.
2015. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

600RR rizsrakétának!

Ezeket az Opel Astrámmal is megfogom.

Kicsit át van a motortér építve...a lóerőt, nyomatékot inkább nem is írom.

Bmw-vel ahogy írtam nem nagyon szoktam gyorsulgatni, nem erre van.

Ellenben megnézném az astra ellen mit csináltál volna.

2015. ápr. 5. 14:05
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon ügyes vagyol, és vazelin van már a p0csodb3n?
2015. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!