Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is tiltásig szoktátok a...

Ti is tiltásig szoktátok a BMW-t a pirosnál nyomni?

Figyelt kérdés

Szeretem ezt a kocsit, feltűnő és szép.

A hangja mint valami sportmotornak.

Pirosnál mindig bömböltetem egy kicsit.

De csak a miheztartás végett.

Volt hogy egy suzukis mellém állt, és ledundizta, majd átnézett hogy mi a helyzet.

Intettem hogy figyuzzzáááá kíícsávóó!

A 4 liternek adtam egy gázfröccsöt, azt hittem a japán csodakocsi a hangorkántól darabjaira hullik.

Zöldnél csak elkullogott.

Kinek volt hasonló élménye?



2015. ápr. 5. 13:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
37%
20# Ez is már máris hihetőbb. :) amúgy az A8 egy luxusautó nem vereseny.
2015. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Sportmotorral a gyári gyorsulási adatot ritkán hozod te elő.

Ha igaz amit írtál a w12 megszorítgatott alaposan.

Jobb esetben 50-60körül jelentkezik a gyakorlatban egy kis sebesség különbség, de egy pillanat tévesztés a motoros részéről, és az audi bedarál.

Nem egy ilyet láttam már, mikor a haverokkal mentünk kocsikázni.

Ezek a rizsrakéták akkor jók, ha többévi rutinod van vele, különben lealáznak, mint ahogy én szoktam az átépített astrával a kétkerékkel közlekedőket.

Azt a kocsit kifejezetten gyorsulásra építettem.

2015. ápr. 5. 19:39
 23/30 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen igazad van, csakhogy én nem divatból vettem 1000-res gépet, hanem hosszú éveken keresztül Simsontól megkezdve mindeféle crosson és egyéb motoron gyakoroltam. Nem nagyképűségből, de uralni tudom a lovakat, és bármikor hozom a 3 másodpercet :) Ja és egy olyan A8-ban tényleg egy majom is kihozza az 5 másodpercet, két újjal fogodd a kormányt, ráállsz a gázra, és ennyi, nem nagy kunszt. De szerintem el is vette a gázt 80 körül.
2015. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Napkiraly ***** válasza:
4%
Szoktam bírni az ilyet. Direkt rá se nézek a német szürkeimport roncsára ami max feleannyit ér mint az autóm, ne gondolja hogy versenyezni akarok. Ha meg mégis megnyomja, hát menjen, eljárok a magam 4,5 literéből és röhögök amikor panaszkodnak hogy drága a benzin meg nem tudnak most messzire eljönni mert nincs pénzük, vagy elmesélik a 300ezer forintos motorjavítást :)
2015. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Koaxk Ábel ***** válasza:
88%

Vicces, amikor az "intelligens" motorosok, osztják az észt, hogy milyen szánalmas a kérdező, mikor ők kb ugyanolyan gyökerek, és akkora arcuk van, mint egy ház, mert legyorsultak egy másfél, két tonnás autót..


Ez a bagoly mondja verébnek szindróma…


Persze a BMW-sek a gyökér suttyók, mint mindig…

2015. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Palánkig szoktam nyomni a BMW-ket a szétpörgetett ladával, ja :)
2015. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
85%

Próbálok a Te stílusodban fogalmazni:

ne a pirosnál bömböltess, egy dundizó suzukissal, hanem valamelyik ismert hegyi szakaszon mérj egy időt. Aztán ne csodálkozz, ha valami jókezű kissrác, egy szakadt 25 éves ladával otthagy. Akkor majd Te is elkulloghatsz a zöldnél. Na, az lesz az élmény.

Addig pedig arcozzál a belvárosi tükör-aszfalton a 4 litereddel.

2015. ápr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Zebra3328 ***** válasza:
100%

A múltkor mellém állt a pirosnál egy BMW-s csávó, rugdosta a gázt rendesen, de mikor én is megröffentettem a 22 literes V12-őt kishílyán maga alá csinált a nyikhaj.

K701-el járok.

2015. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Ahol a bmw-s megtapossa a gázt, ott te nem sűrűn röffented meg a masinádat:)
2015. ápr. 22. 20:25
 30/30 anonim ***** válasza:
72%
Most nézem, ezt még 5-én írtad. Vagyis több mint kettő hete nyálcsorgatva vársz egy kis pozitív visszajelzést. Talán azt remélted, hogy valaki leírja, Te aztán annyira istenkirályajjjdecsávó vagy az összes 4 litereddel? Eléggé ingerszegény környezetben élhetsz, ha így próbálsz szert tenni egy csipet lelki tunningra.. Talán ha vennél mondjuk egy használt Dácia kombit vagy 70-80ezerért, elképzelhető, hogy egy kicsit változatosabb lehetne az életed. Ja, ahhoz előbb meg kellene szerezned a jogosítványt is. Úgy hogy van feladat, hajráááá. :)
2015. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!