Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is tiltásig szoktátok a...

Ti is tiltásig szoktátok a BMW-t a pirosnál nyomni?

Figyelt kérdés

Szeretem ezt a kocsit, feltűnő és szép.

A hangja mint valami sportmotornak.

Pirosnál mindig bömböltetem egy kicsit.

De csak a miheztartás végett.

Volt hogy egy suzukis mellém állt, és ledundizta, majd átnézett hogy mi a helyzet.

Intettem hogy figyuzzzáááá kíícsávóó!

A 4 liternek adtam egy gázfröccsöt, azt hittem a japán csodakocsi a hangorkántól darabjaira hullik.

Zöldnél csak elkullogott.

Kinek volt hasonló élménye?



2015. ápr. 5. 13:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%

Jó ha a szerszám kicsi legalább a kocsi legyen nagy.

Amennyiben ez nem egy szánalmas próbálkozás a trollkodásra és a normális BMW-sek lejáratására.

Nem tudjuk milyen BMW-ről van szó, csak nem félsz kiírni?

Csak hogy tudd az M-rendszámos félmillás sporkipus szakadt BMW még mindig nem menő.

Na meg az F Astra sem :D

2015. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
33%

Volt.

W12-es Audi A8, valami raj gyerek vezette, pirosnál egymás mellé kerültünk. Néz a csávó lenézően rám, úgy értettem, hogy versenyezni akar. Én nem akartam. De ő már túrázta a W12-őt, kb padlógázzal indult el. Én mivel nem versenyeztem, csak félgázt adtam, és tartottam a saját tempómat, persze az A8-at csak a tükörben láttam egyre messzebről.

Ja egy GSX-R 1000-en ültem.

2015. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%

"az sem normális aki ezt a kérdést komolyan vesz"--->adom xddd


"hangorkán

DDDDD

2015. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
Hali! Nekem is Suzukim van, de szivesen gyorsulok veled egyet. Nem swift ugyan, hanem gsxr. :)
2015. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
85%

ez a kérdés csak unaloműző..életében nem ült még szuzukiban sem, aztán két recska között szeretne valamiről álmodozni..


jééézusom...

2015. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nemhogy autója, de még BMW-je sincs, de havonta kiír egy hasonló kérdést ugyanez a gyerek.

Jellemző ismertetőjele, hogy a kérdésében benne vannak a "ti", "is" és a "szoktátok" vagy "szoktatok" szavak. Tipikus troll-etető kérdéseket tesz fel. Jöttek is a trollok eszegetni.

2015. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
29%
12# Milyen A8 volt ? A régi 16 éves modell vagy a mostani új ?
2015. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenkor sajnálom hogy BMW-s vagyok.

De az igényesebb kategóriából.

Nem tudom mit kell verni rá magad, nekik csak az jutott és kész.

Lehet több egy havi fizuja mint neked az összes vagyonod, de nem vesz nagy autót, mert neki ez is elég.

Ezt hívják takarékosságnak.

Ne ítélj el mindenkit egyből.

2015. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Nem hiszem az új 6 literes w12 motorral felszerelt lett volna.

Az a kétkerekűt lefüstölte volna, a rajtnál!

2015. ápr. 5. 15:04
 20/30 anonim ***** válasza:
81%

12-es vagyok

A történet valós, csak picit trollkodtam, nyilván nem lazán félgázzal indultam, hanem nyélgázzal.

A motorom kb 3 mp alatt gyorsul 100-ra, a W12-es A8 pedig 5 mp körül (2004-2010-es széria volt). Igy nem volt annyira nehéz dolgom, és nekem a motor ugyanebben a tempóban gyorsul tovább 200-ra is ha akarom, mig az A8-ban akármennyi kraft legyen, több idő kell, mig eléri a 200-at.

2015. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!